Про прекрасне, про надбання та унікальну подію...

1.9т

Увага журналістів.

Не про війну, чи зраду і не про політику...

Про прекрасне, про надбання та унікальну подію...

Балет ТРИКУТНИЙ КАПЕЛЮХ

Посольство Іспанії в Україні, іспанська фірма Lladró та Національна опера України мають за честь презентувати українську прем’єру всесвітньо відомого балету "Трикутний капелюх", яка відбудеться у четвер 8 грудня о 19 годині в Національній опері України (вул. Володимирська, 50).

Перша хореографія балету на музику Мануеля де Фальї належить Леоніду Мясіну. Вперше це балет було поставлено Сергієм Дягілевим у Лондоні 22 липня 1919 року, а всі костюми та декорації виконав Пабло Пікасо.

Українська постановка буде у двох актах, перший акт "Трикутний капелюх", а другий "Ночі в садах Іспанії". Новиною цієї прем’єри є костюми, розроблені іспанським художником по костюмам Габріелою Салаверрі, яка є автором костюмів для багатьох оперних постановок, таких як "Ріголетто", "Заїда", "Так чинять усі", "Фаворитка", "Викрадення із сералю", "Електра", "Всесвітній потоп", "Донька полку", "Марія Стюард", "Лорд Байрон", "Севільський цирульник", "Норма", "Травіата" та "Чарівна флейта".

Ця постановка є яскравим свідчення зростаючої співпраці у сфері культури між Україною та Іспанією. Постановка організована спільними зусиллями Посольства Іспанії у Україні, фірми Lladró та Національної опери України.

Прес-конференція почнеться о 17 годині в Оперному театрі, після цього матиме місце коктейль для спеціальних гостей вистави.

Прохання зацікавленим особам звернутися на електронну адресу Посольства Іспанії emb.kiev.cult@maec.es

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги