Для Росії це удар!

Голосование в ООН

Робота над прийнятою в ООН Резолюцією (Резолюція підтримує територіальну приналежність Криму Україні, а Росію називає агресором, яка окупувала півострів. – ред.) тривала не один місяць. І тут треба надати належне керівництву МЗС, адже щодо просування цієї Резолюції вони залучили народних депутатів, членів Меджлісу кримськотатарського народу, діаспору. І вже на етапі підготовки ми бачили, наскільки Росія шалено організовує противагу, щоб уникнути розголосу цього питання. Тому країни, які утрималися, не не наважилися підтримати Резолюцію і підкоритись їй, а просто уникнули голосування. Тепер треба робити все, щоб у них вистачило духу проголосувати за підтримку Резолюції на голосуванні Генеральної Асамблеї ООН у грудні.

Серед держав, які не змогли протидіяти Росії – Вірменія, Білорусь, Узбекистан, Казахстан – колишні наші "солагеряни", однотаборники по Радянському Союзу. По Вірменії зрозуміло, що її зовнішня політика повністю підконтрольна Росії. В Узбекистані після Карімова нема чіткої влади, а в Казахстані у Назарбаєва не вистачає духу, хоча вони можуть бути наступними. Тобто найближчими в черзі, до яких Росія може пред’явити територіальні претензії. Над Казахстаном висить така загроза.

Видео дня

Що стосується Білорусі, то для нас, українців, це досить образливо. Україна об’єктивно захищає Білорусь. Але маємо відрізняти народи від їх правителів. Можемо говорити, що у правителів цих країн просто не вистачило духу.

Прийняття такої Резолюції для нас є досить важливим. Цей документ може стати серцевиною для подальших подій, зокрема, щодо продовження і посилення санкцій проти Росії і прийняттям подальших документів, де Росія на рівні ООН буде характеризуватись як країна-окупант. А її дії по відношенню до України, а саме "захоплення Криму", вважатимуть анексією. Такі терміни мають бути в усіх подальших документах, які будуть прийматися ООН. Для Росії це є удар, бо такий документ може стати початком повернення українських територій і визволення громадян України, які знаходяться під російськими окупантами.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...