"Де*ілами" Лавров вважає весь світ

10.6т

Уважно прочитала всі заяви Лаврова. Окрім обзивалок "дебілом" кореспондента міжнародного агенства "Рейтерс", міністр закордоннних справ РФ, який презирливо "деб*лами" вважає весь світ, насправді, намолотив багато цікавого по заручникам.

Він визнав, що Україна ДУЖЕ НАПОЛЕГЛИВО І ВСЮДИ, ДЕ ТІЛЬКИ МОЖЕ ставить це питання. ВИМАГАЄ ЗВІЛЬНИТИ НАШИХ ГРОМАДЯН В РФ і НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ. А потім заявив, що для звільнення заручників потрібно, щоб Київ вів прямі переговори з бойовиками. Мовляв, тогда всьо у ніх получітся. Тактика Москви зрозуміла і очевидна - нас підштовхують і примушують визнати "рєспубліки", при цьому грають на дуже делікатних речах, на заручниках, на їх родинах, яких зараз активно і цинічно втягують в ці процеси.

Отже, ми маємо зрадити Україну, визнати бойовиків і неіснуючі рєспубліки, до цього наполегливо підштовхує Москва, шантажуючи безцінним - життям наших громадян, що знаходяться в заручниках. В цьому напрямку Москва і її маріонетки розробляють все більш цинічні сценарії.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости