Кружляння одеських ос довкола склянки з газировкою

10.2т

"У рамках інституційної реформи ДФС та зміни кадрового складу триває відбір кандидатів на посади начальників митних постів. Наразі зі 160 таких посад вакантними залишаються 28. Зокрема, у структурі Одеської митниці ДФС функціонують 10 митних постів, у 7 з яких посади керівників тривалий час є вакантними.

Керівництво Одеської митниці ДФС листом від 6 червня поточного року звернулося до Голови ДФС з проханням надати дозвіл на проведення конкурсу на посади начальників митних постів "Одеса-порт", "Чорноморськ", "Григорівка", "Білгород-Дністровський", "Котовськ", "Ізмаїл", "Відкритий митний простір" Одеської митниці ДФС.

За результатами розгляду листа керівництвом ДФС було прийняте схвальне рішення щодо проведення конкурсу для добору осіб, здатних професійно виконувати обов’язки за вказаними посадами. Враховуючи те, що призначення та звільнення начальників митних постів відповідно до положення про фіскальну службу належить Голові ДФС, керівництвом служби було оголошено конкурс на зайняття вакантних посад державної служби категорії "Б" Одеської митниці ДФС, про що видано наказ від 29.06.2016.

Таке рішення було прийняте в межах наданих Голові ДФС повноважень та у відповідності до законодавства України з питань державної служби, зокрема Закону України "Про державну службу" та Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246".

Це офіційна інформація від прес-служби Державної фіскальної служби України, розміщена на їхньому офіційному сайті. Великими літерами. Українською мовою. Інформацію розміщено 02.07.2016 року. Усі зацікавлені особи, у тому числі і представники громадських об’єднань, які бажають увійти до складу конкурсної комісії згідно з наказом Національного агентства України з питань держслужби від 12.04.2016 № 76, могли ознайомитися з інформацією і, за бажання, запропонувати свої кандидатури як на конкурс, так і до складу комісій.

А ще 30 червня цього року на цьому ж сайті було вивішено оголошення про конкурс на зайняття вакантних посад Одеської митниці ДФС згідно з наказом по ДФС України від 29.06.2016 року № 2466-о "Про оголошення конкурсу на посади начальників митних постів Одеської митниці ДФС". Там же було зазначено інформацію щодо конкурсу, умови проведення конкурсу та зразки документів, які кандидати мають надати для участі в ньому.

Як розповіла додатково на цьому ж сайті Тетяна Пожитнова, директор департаменту кадрової політики ДФС, "усього вакантних посад на митницях України 28, з них найбільше – на Одеській митниці – 7. Конкурс відбуватиметься у три етапи: перший етап – це тестування в режимі он-лайн на офіційному сайті держслужби, другий етап – це оцінювання ситуаційних завдань і третій – проведення співбесід. Наказом Романа Насірова була утворена конкурсна комісія, до складу якої увійшли представники кадрової служби, юридичної служби, представники департаментів митного контролю. За дорученням голови ДФС направлено лист до голови Одеської облдержадміністрації щодо включення до складу конкурсної комісії представника облдержадміністрації, також до складу комісії увійде представник громадської ради".

Ніби все зрозуміло і школяру. Та, вірогідно, офіційний сайт своєї служби читають не всі. Можливо, це не так цікаво, як зависати у Фейсбуку, Інстаграмі, Твітері. А можливо – просто спека, і хочеться у відпустку.

А комусь хочеться виборів на осінь, ну, у крайньому разі – на весну, а хтось просто не може й дня прожити, щоб не звернути на себе увагу політиків і журналістів та поплакатися у камізельки обивателям у черговому інтерв’ю.

Але написане на офіційному сайті ДФС сокирою не вирубаєш і губною помадою не замалюєш, сайт служби, у якій працюєш, у якій отримуєш зарплатню, треба читати.

Тому й тут вийшов пшик – використовувати посадовців із кожним разом все важче. Просто покружляли, як колись одеські оси біля склянки із газировкою з сиропом. А конкурс невдовзі проведуть, митницю доукомплектують і все буде в порядку.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги