Віце-спікер ВР Ірина Геращенко раптом здивувалася засиллю артистів-рашистів в Україні. І це на третьому році війни. Та краще пізно, ніж ніколи. Але є одне величезне АЛЕ. Ірина Геращенко, як бути з фільмами, передачами та піснями рашистів? Ви ж розумієте, що заборона в'їзду ніяк не позначиться на трансляції їхнього продукту. Навіть якщо зіркам з серіялу "Свати" заборонять в'їзд, "Сватів" і далі крутитимуть (до речі, може хто досі не в курсі: головна зірка "Сватів" – Добронравов – не тільки публічно підтримав окупацію Криму, а й відзначився побиттям українських активістів).

Навіть якщо вбогому російському реперу L'one заборонять в'їзд, його "шедеври" на зразок "ми сабєрьом асколкі Русскай Імпєріі" й далі крутитимуть. Навіть якщо Дмітрію Шепелєву, який вів у Криму концерт до дня Росії та вітав кримців "с далгажданним вассаєдінєнієм", заборонять в'їзд, гидотні передачі з ним і далі крутитимуть. Тому всіх цих потвор (у нашому списку їх уже понад 700) потрібно було ще позавчора внести до Переліку осіб, які загрожують національній безпеці – тоді їх не тільки не пропускали б на кордоні, а й не крутили б їхній продукт на ТБ, радіо, в кінотеатрах.

Але СБУ та Нацрада з весни блокують наповнення цього Переліку. І тому Україна потопає в рашистському "культурному" продукті. Саме тому був потрібен закон про заборону рашистів, який був провалений. Якщо закон був такий поганий, запропонуйте свій.

Допоки Україну законодавчо не захищено від рашистів, депутати несуть за це персональну відповідальність. І громадськість про це постійно нагадуватиме.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости