Як московські заробітчани вишивають у вкраденому Криму

16.6т

Тим часом на мою пошту продовжують приходити все нові і нові повідомлення про заїжджих гастролерів, які вишивали у вкраденому Криму, а тепер зашибають гривню в ненависній їм Україні (нелюбов до демократії не розповсюджується на гривню).

Звичайно, це не моя робота моніторити гастрольні графіки московських заробітчан, але в цій сфері потрібно навести лад. І я щиро не розумію, чому це не роблять структури, які мають цим займатися. Але готова максимально докласти зусиль, аби кожному порушнику українського кордону заборонили в'їзд в нашу країну.

Вже направила листа на ім'я прем'єра з проханням створити міжвідомчу групу з силовиків і профільних міністерств, яка зобов'язана моніторити гастрольну діяльність й іншу активність тих, хто не гребує виступати, "спостерігати", інвестувати, в окупованому Криму і на Донбасі. Ці гастролери мають негайно включатися в чорний список СБУ і прикордонників, щоб до них застосовувалася відповідальність за українським законом (кримінальна, адміністративна).

Також тут деякі дописувачі пропонують розробити законопроект, що половина відсотку від виступів російських гастролерів, незалежно від імен і прізвищ, має йти на підтримку української армії і переселенців. Тоді деякі лабухи самі перестануть їздити. Думаю, в цьому напрямку можна подумати.

Я всі сигнали про виступи тих, хто до того вишивав в окупованому Криму, передаю в СБУ і прикордонникам. Ось тільки-но отримала листа з обуренням, що в Харкові виступають актори серіалу "Свати" (соррі, я не дивлюся серіали, не знаю про кого йдеться, але прикордонники і силовики мають знати і перевірити), які до того виступали в окупованому Криму і щось там верзли проти територіальної цілісності України.

Очевидно, це підстави для СБУ і прикордонників терміново вивчити матеріали щодо Ніколая Добриніна і Людмили Артемьєвої і притягти їх до відповідальності за незаконний перетин кордону, якщо ці факти підтвердяться. Україна - не прохідний двір. Ми вимагаємо поваги до наших кордонів і територіальної цілісності від всіх. І вимагатимемо від наших силових структур в доступній формі донести це до порушників- через заборону в'їзду до України.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости