Виглядає, що "українські" телеканали не тільки не намагаються замінити російські серіяли на щось більш прийнятне в наш час, а навпаки роблять усе, щоб і далі транслювати осоружний російський треш. Часто вони подають це як начебто український продукт. Тільки завдяки скандалу громадськість домоглася заборони "Останнього копа", який транслювали на 2+2 і який насправді є російським "Послєднім мєнтом" – типовим вмістилищем культурного коду "русского міра". Тимчасом телеканал "Україна" нишком прокрутив "український" серіял "Долю не обманеш", який на позір нічим не відрізняється од російського серіялу 2015 року "Всьо к лучшєму". А трохи раніше на "Інтері" тихцем пройшов "український" серіял "Шкідливі поради", який насправді є російським серіялом "Любовь і морє", що його почали знімати наприкінці 2015-го.

Нагадаю, український закон прямо забороняє трансляцію російських фільмів, вироблених чи вперше оприлюднених після 1 січня 2014 року. Але телеканали нахабно дурять суспільство, подаючи російський продукт як український, вносячи в нього дрібні зміни або й не змінюючи взагалі. Увагу ж владних органів привертають тільки ті порушення, довкола яких виникають гучні скандали. Якщо ж скандалу немає, то й порушення, на думку владців, ніби й немає. Навіть до вищезгаданих випадків влада поставилася байдуже, хоч про це й писали ЗМІ.

Взагалі, практично всі сучасні українські серіяли – це суто російськомовний продукт, про Росію і немов для Росії, часто з російськими акторами в головних ролях. На цьому тлі поодинокі спроби створювати й показувати україномовний продукт про Україну виглядають як намагання дати відчіпного тим українським глядачам, яких дедалі більше обурює катастрофічне зросійщення українського телеетеру.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги