Приїхав на лекцію для магістрів-заочників Юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка. Через брак власних приміщень ми часто проводимо такі лекції в аудиторіях механіко-математичного факультету.

Подивіться ці фото. Вони, на жаль, не передають затхлий тяжкий сморід, а також не можуть передати повною мірою бруд, сірість, неприбраність. Убогість.

Відчуваю страшенний сором. За Національний університет з понад 200-річною історією. За керівників, які не здатні організувати хоча б (!!!) миття вікон раз на рік! За стару дошку замість сучасної апаратури і техніки. За гудюче-тримтюче світло. За виробників цих меблів, які самі спробували б посидіти на таких вузесеньких лавочках кілька годин поспіль.

Шкода студентів, а ще більше - їхніх батьків, які втрачали кілограми і кілометри нервів під час вступу в цей - найкращий в країні - заклад вищої освіти, а потім протягом років сплачували величезні - порівняно з нашими не європейськими зарплатами - кошти за те, щоби діти могли вчитися в людських умовах.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости