Слизький голос біснуватого Філіпса

3,4 т.
Слизький голос біснуватого Філіпса

Я збережу це фото у своїй голові і пам'яті, щоб згадувати його кожен раз, коли хтось почне мову про те, що цю війну розв'язав Майдан, чи політики, чи ще там хтось абстрактний.

Видео дня

Бо цю війну розв'язали цілком конкретні люди. Які захотіли показати, хто головний, і чомусь вирішили, що це вони. Які прийшли в чужу їм країну і почали вбивати - байдуже, за гроші чи за якусь там свою ідею. Які не прийшли сюди, але підтримували це вдома. Через яких люди залишили все, що надбали за своє життя, і поїхали починати все спочатку. Через яких загинув фотограф Сергій Ніколаєв, у що я досі не можу повірити. Через яких молоді хлопці залишаються без ніг. Через яких дружина зустрічає сліпого чоловіка без рук і плаче від щастя, бо він живий.

Я збережу це фото, щоб час від часу відроджувати в пам'яті слизький голос біснуватого Філіпса і ніколи не забувати про машину, яка породила цю тварину. Я ніколи не думала, що зможу так ненавидіти.

Збережу фото, щоб, попри будь-що, вірити - всі війни закінчуються. А добро завжди перемагає.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...