newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Антин Мухарский
Антин Мухарский
Украинский писатель, актер, телеведущий

Блог | "Женскій сєктор", або Цить, кацапські баби

'Женскій сєктор', або  Цить, кацапські баби

Саме "женскій", і саме "баби", бо про українських ЖІНОК тут не йдеться!

Так вже сталося, що русифіковані варіанти гендерних ознак "мужик" і "баба" стало увійшли в український лексикон, відповідно притягнувши за собою і змістовну частину цих слів з наявним російським наративом. "Давай по сто, ти шо нє мужик?", "Єй, мужикі, закуріть єсть?", "Ти чьо, мужик ох...єл?". Отак поволі, але цупко і всеохопно типова росіська "шаріковщіна" входить в життя не тільки українського плебсу, але й умовної еліти. Абсолютно умовної, бо насправді "елітою" у нас називають переважно вдалих злодюжок і шахраїв, що нахапали статки і пробилися на вищі щаблі соціальної піраміди. Важко у нас із справжніми патриціями, а про аристократію взагалі не йдеться. Хіба що про "аристократів духу", яких набареться зо два десятки на всю країну, та й ті витіснені на маргінеси і забуті суспільством, дряпають свої "галімиє кніжонкі" і щось там белькочуть у недолугих, вкрай нечастих інтервью. "Важкий спадок совка!" - вже вкотре втомлено зітхнуть інтелектуали. Хам, випущений з пляшки у 1917-му році, розмножився настільки критично, що будь-які волання про те, що тільки КУЛЬТУРА лишається в сухому залишку життя покоління, тонуть у тотальному галасі російського мужицького шансону і сльозливої бабської попси.

Видео дня

А тепер, до речі, про баб! Про кацапських баб і "женщін".

Страшні вони, кацапські баби! Завжди усім незадоволені, чорнороті, агресивні. Згубить чоловіка така баба, або перетворить на "мужика" — хамовитого, також усім невдоволеного, брехливого, заздрісного, ну і бухого, звичайно. Повно таких у світі, повно у Раші, та й у нас достоту розвелося.

І не дай боже щось там їй заперечити — все, ховайся, горло перегризе. Бо вона завжди права — кацапська баба, а навіть, якщо не права, то все одно права, бо "я же — женщіна". А ще, не дай боже, — мати, то все — ховайся. Материнство для кацапської баби — свідоцтво її біологічної повноцінності. Як для кацапа у тюрмі відсидіти чи в армії відслужити, так для кацапки — "дєтєй нарожать". Дарма, що ростуть забиті й недокохані, бо сидить евакуйована з південного сходу до Києва кацапська баба і строчить у Фейсбуці пости "про мір любой ценой!"

"Пора заканчівать ету нікому нє нужную войну, которую развязали грєбанутиє майдауни! А Яроша і всєх правосєков расстрєлять бєз суда і слєдствія. І тогда настанєт мір. Потому что всьо із-зі радікалов і началось! І вапщє — укри фашисти, стрєляют по нам "Градамі", а наши молчат в отвєт. Да сколько ето может продолжаться? Когда уже обєщаное наступлєніє на Кієв будет?""

Виплекані за останні роки "Світськими хроніками", глянцевими журналами, гламурним життям тисячі невдоволених, хижих, хитрих та підступних кацапських баб виступають єдиним фронтом проти "всєго того бєспрєдела, которий творітся в странє". Ще б пак! Бо передчувають свій близький кінець. Епоха гламуру, а значить і епоха "елітних женщін" і кацапських баб минає. Змінюється життєва парадигма цілої держави, де вульгарний кіч, кричущий несмак нуворішів, щедро приправлений нарядами від кутюр, хизування статками та відверте проституювання задля отримання матеріальних благ дуже притаманне російській споживацькій ерзац-культурі, сходить на пси.

Але перемога не буде легкою. Бо хитра і мстива кацапська баба. Вигадлива і ой яка не проста. Проте тупувата і завжди схильна до мавпування трендів і тенденцій. Тому коли на противагу "Правому сектору" вигулькне десь в інформаційному просторі прокацапський "Женскій сєктор", ви не лякайтеся. Посмійтеся хіба що, примружте око та підкрутіть вуса. Бо понад усе кацапські баби та "прілічниє женщіни" бояться бути висміяними.

Сміхом їх, сміхом — ату!

Україна переможе! Смерть російській Імперії!

БЛОГИ ПУБЛИКУЮТСЯ В АВТОРСКОЙ СТИЛИСТИКЕ

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...