Тюрма Луценка нічому не навчила

24.8т

Після вчорашнього "помилкового" обшуку ГПУ в мене вдома, з нетерпінням чекаю, коли Луценко так само "помилиться" і замість обшука в офшорного Кононенка прийде з обшуком до його сусіда - офшорного Порошенка.

Щодо самого Луценка. На жаль, тюрма його нічому не навчила, дураком був - дураком помре: то на БТР понтярився перед воротами донецької резиденції Ахметова (де результат?), то гучно сажав Колєсникова (де результат?), то порушив тисячу справ по начебто розкраданню грошей, виділених на ліквідацію наслідків повені (де результат?).

Закінчив погано - п'яною мордою на бетонній підлозі франкфуртського аеропорту і ментовською тюрмою в Макошино, де він "помирав" від цирозу пропитої печінки.

Зовсім не бажаю того, але якщо Луценко в алкогольному угарі й далі так "жартуватиме" проти політичних опонентів свого кума Порошенка, він знову повторить свій "героїчний" шлях.

Дешеві наїзди карикатурного генпрокурора на мене і нашу команду переслідують одну мету - відволікти увагу пограбованого І зневаженого суспільства від корупції, зловживань і офшорів Президента і його оточення.

Однак ми не зупинимся, поки не припинимо пограбунок українців цієї зграєю цинічних офшорних бариг.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости