newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
img
Игорь Мосийчук
Игорь Мосийчук
Народный депутат Украины

Блог | Заява щодо погроз кадировського шакала Магомеда Даудова

Заява щодо погроз кадировського шакала Магомеда Даудова

Кадирівський шакал і шістка Путіна Магомед Даудов погрожує мені вбивством за підтримку чеченських повстанців. У своїй заяві Даудов хизується тим, що вони за сфабрикованою справою ув'язнили українських політв'язнів Миколу Карпюка та Станіслава Клиха і погрожує мені в кращому випадку повторення їхньої долі. Окрім цього Даудов збирається звернутися до кривоохороних органів РФ з заявою на мене.

З цього приводу заявляю наступне:

1. Я допомагав і надалі допомагатиму народам Кавказу і в першу чергу чеченцям боротися за свободу та державну незалежність від РФ! Вільна Ічкерія завжди буде союзником воюючої України. Запорука нашої перемоги над Московією в підтримці національно-визвольних рухів на її території. Спроби ФСБ РФ пов'язати дії чеченських повстанців до терористичного ІДІЛ провокація направлена на їхню дискредитацію в очах світового співтовариства.

Видео дня

2. Я ніколи не боявся і не злякаюся зараз погроз кадирівських шакалів. Щодо "цинкового поїзду" то чиє б мичало. Українські воїни і чеченські добровольці які наразі захищають український Донбас від російської агресії регулярно відправляють "цинкові поїзди" з вантажем 200 у вигляді дохлих кадирівських найманців в Ічкерію.

3. Визволення з російського полону найбільш катованих кадирівськими ублюдками українських політв'язнів Миколи Карпюка та Станіслава Клиха мають бути пріоритетом для українського МЗС та Президента. В свою чергу докладаю і докладатиму максимальних зусиль до пришвидшення цього процесу і закликаю до цього всіх без виключення українських політиків.

4. Погрози Даудова звернутися з заявою на мене до кривоохороних органів РФ виглядають смішно. Після абсолютно сфальшованого вироку Карпюку та Клиху, вчорашнього рішення Єсентуківського суду про оголошення в розшук Арсенія Яценюка говорити про правоохоронну систему РФ смішно. Вона відсутня як явище.

5. Прямо зараз направляю звернення до ГПУ, СБУ та Національної поліції з вимогою порушити стосовно громадянина РФ Магомеда Даудова кримінальне провадження за погрозу вбивством народному депутату України і оголосити його в міжнародний розшук. Окремо вимагаю від СБУ негайно розпочати кримінальне переслідування і арешти представників Кадирова які вільно з озброєною охороною роз'їзджають Києвом та Одесою.

Свобода народам! Свобода людині!

P.S. Окремо звертаюся до представників українських ЗМІ. Припиніть називати Магомеда Даудова головою чеченського парламента. Наразі в Ічкерії немає жодного парламентаризму. Там одноосібно править кремлівська маріонетка Рамзан Кадиров тиранія якого тримається на російських багнетах. Всі інші кадирівці включаючи Даудова просто його шістки.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...