ООН. Місія можлива і буде виконана

10.3т

Постійний представник України при ООН, (США,Нью-Йорк) Володимир Єльченко (Volodymyr Yelchenko - Permanent Representative of Ukraine to the United Nations) оперативно приступив до своїх обов'язків, і вже долучився до виконання надважливої дипломатичної місії в ООН, результат якої впливає на позицію стратегічних союзників та партнерів нашої держави щодо украинского питання.

Тверда та гарантована дипломатична, політична, військова та економічна підтримка Заходу для України, залежить від всього нашого дипломатичного корпусу та офісу Президента, і їхнє (наше, спільне) завданням №1 успішно виконується: Актуальність, в певній мірі й першість Української проблеми,

- оборона взаємодія,

- перспективи на встановлення миру та приборкання агресії росіян, - пошук механізмів деокупації анексованого агресором Криму, - координація позицій наших партнерів у переговорному процесі з Москвою, і головне, регулярний та всеохоплюючий, потужний тиск на Путіна в питанні заохочення до негайного виконання комплексу заходів в рамках єдиного та безальтернативного "мінського процесу" - залишається на порядку денному трансатлантичної проукраїнської коаліції.

Але, після ротації "українського кабінету" в штаб-квартирі ООН ми можемо розраховувати на посилення тиску на Кремль, та введення в дію вищого рівня американських санкції проти Росії, якщо агресія буде продовжуватись.

Володимир Єльченко зробив свій пеший запис в twitter позитивно - "Знову в ООН. Місія можлива і буде виконана. (Back to the UN. Mission is possible and will be completed)"

Очікуємо активної публічної діяльності постпреда й у facebook.

P.S Знаково, що ротація УДК (укр.дип.корп.) та заміна постійного представника в ООН відбулась напередодні візиту держсекретаря США в РФ та після переговорів Петро Порошенко з Джо Байденом.

Совпадєніє? Не думаю!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости