Тимошенко запропонувала нову кандидатуру на посаду міністра оборони

33.7т

Голова ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що є кращі кандидатури на пост міністра оборони, особливо коли країна перебуває у стані війни. На думку Тимошенко, міністром оборони потрібно було б призначити Миколу Петрука.

Я не військовий експерт, тому не буду вдаватися до аналізу його роботи на різних посадах, але точно можу сказати, що саме кадрові інтереси, а не тактичні або стратегічні помилки нинішнього міністра оборони, стали причиною масованого обговорення цього питання в ЗМІ, і саме кадрові інтереси переслідувала Тимошенко, використовуючи політично вмотивовану риторику окремих учасників антитерористичної кампанії та своїх ретрансляторів. На моє глибоке переконання, Україна не може собі дозволити змінювати керівництво АТО тоді, коли цим перехідним періодом може скористатися ворожа розвідка, та фактично посилити позиції в переговорах політичних лідерів сепаратистів.

Більш того, трагедія під Іловайськом - військовий фактор. Це війна, на якій гинуть найкращі, і в будь-якому випадку тактичні помилки присутні, в іншому випадку, АР Крим також був би під юрисдикцією Києва. Більш того, я не можу довіряти пані Тимошенко щодо порад такого масштабу, адже саме вона контролювала "оборону" Криму, в результаті чого Україна погодилась на анексію без особливих військово-політичних операцій. Тимошенко була присутня майже на усіх нарадах стратегічного планування РНБО, саме Тимошенко контролювала дії силових структур та в.о. президента та спікера пана Турчинова, який "оцінив" її шефство над державою, та розірвав з нею політичний контракт, одночасно, закликавши її не балотуватися на пост президента.

Тому, кидайте в мене каміння, але "коней на переправі не міняють". Галетей не мій герой, але він виконує свою роботу краще, ніж Тимошенко після свого "триумфального" звільнення яка під час виборчої кампанії регулярно відвідувала Москву, а до цього здала Крим.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости