Виявляється у нас "недостатньо продумане законодавство" під замів Саакашвілі, бо у зв'язку з набранням чинності Закону про держслужбу, Марія Гайдар і Саша Боровик більше не можуть залишатися його заступниками. Про це він заявив на сторінці Одеської ОДА.

Пояснюю: Закон в Україні один для всіх. І особливо його мають поважати високопосадовці. Якщо Міхо досі не вивчив Законодавство України - хай звільняється із держслужби і займається написанням мемуарів. Бо такі заяви точно неприпустимі для представника виконавчої влади. Тим більше на офіційному сайті. Якого ми можемо вимагати виконання Закону від його підлеглих, якщо такий "гідний приклад" дає очільник області?

Думаю, цей заїжджий моложавий любитель антикорупційних зльотів у кожному селі, мав би хоча б краєм ока глянути Конституцію моєї країни. Стаття 4. В Україні існує єдине громадянство. Підстави набуття і припинення громадянства України визначаються законом. Це не для "недостатньо продуманих". А взагалі треба вибирати: або вчити і беззастережно виконувати Закон, або йти геть. Такі правила в моїй країні. Незважаючи на колір шкіри чи акцент говору.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости