Чому я не вітаю жінок з 8 березня?

4.2т

В двох словах, це свято лівих соціалісток США в подальшому перейшло під патронаж совецькіх "пролітарієв" на чолі з Лєніним-Троцькім. Всесвітній день шанування жінок - 10 травня (2 неділя травня) - #‎ДеньМатері!

Якщо вас ще цікавить моя позиція можете читати далі і розповідати друзям. Тільки ми вирішуємо, які свята нам святкувати, а не мертві лівацькі соціалісти з ідеєю пролетарської революції! Більше про такі ідеї в книзі Клари Цеткін "8 Березня, крок до світової революції".

Проте одразу зауважу, що я повністю підтримую боротьбу жінок за їх права. Але в той самий час вони мають і виконувати покладені на них обов'язки на рівні з чоловіками. Це буде працювати якщо або всі рівні, або всі не рівні. Обирати звісно жінкам, але Кларачка і Розачка здається вже все за всіх вирішили.

Отже, рішення про щорічне святкування жіночого дня було прийнято в 1910 році на Другій міжнародній конференції соціалісток в Копенгагені.

Коріння свята, яке так приховувала совєтська пропаганда – маніфестації феміністок, основну масу з яких складали повії.

У 1895 році, 8 березня, повії Чикаго вийшли на демонстрацію з вимогою виплатити матросам зарплату. В останніх просто не було грошей, щоб розплатитися із представницями найдавнішої професії. Через рік, 8 березня, 1896 році, те ж саме відбулося в Нью-Йорку.

В наступні роки демонстрації жінок часто приурочувалися цьому дню. Так, 8 березня 1908 року в Нью-Йорку 15 000 жінок вийшли на демонстрацію, вимагаючи підвищення зарплатні та надання виборчого права. Для закріплення традиції, рішенням Соціалістичної партії США (28 лютого 1909) і Соціалістичного Інтернаціоналу (1910, Копенгаген, з ініціативи німецької революціонерки Клари Цеткін) день 8 березня було проголошено Міжнародним жіночим днем. Це стало причиною для проголошення дати 8 березня Міжнародним жіночим днем в СРСР. Суть свята полягала в тому, щоб акцентувати увагу на особливому місці жінки в боротьбі за "щасливе комуністичне завтра", виділивши для неї аж цілий день. Совєтська влада забезпечила цю рівність тим, що дала жінці в руки лопату, відбійний молоток, посадила на трактори – зробивши з неї тяглову робочу силу, відібравши від жінки традиційну функцію – берегині сімейного затишку, жіночність, материнське щастя, одним словом – забрали те, що було даровано їй Богом.

Латвійський сейм відмовився офіційно визнати день 8 березня святковою датою. Депутати парламенту вважають, що "в цьому святі відчувається подих комуністичних привидів – Клари Цеткін та Рози Люксембург".

В Грузії, День Матері святкують 3 березня. В більшості країн заходу - 10 травня. І тільки в країнах пост-совєцького лагеря чомусь ще продовжують святкувати цей символ лєнінізма і комуністичного минулого. Моральний і іміджевий прибуток з цього свята отримує наш сьогоднішній ворог, приємнеця совка, Раіся. Вони таким чином поширюють свій "Руській Мір", "Руськую Вєсну" і показують свій вплив на формування світу.

Так, я зрозумів би якщо не було б альтернативи святу, а наших жінок ми любимо. Але альтернатива є і ми хочемо йти на захід, а не до Раісі. Нове покоління обирає День Матері - 10 травня!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости