У Вінниці реалізується сценарій Кремля

27.8т

Я погоджуюсь з багатьма вимогами учасників т.з протесту, але вони не розглядають можливість вирішення проблем законним шляхом, а це говорить про те, що патріотів використовують закордоні ляльководи, які переслідують одну мету - завдати додаткового удару офіційному Києву та створити умови для відкриття додаткового фронту. Вдала для ворога акція протесту організована не далеко від кордону з Придністров'ям , в якому, як відомо, розташовані російські підрозділи та війська, і будь-яке соціальне напруження на руку нашому ворогу, який намагається відволікти увагу держави від східних кризових регіонах на додаткові зони враження, такі як вінницька сьогодні. Так.

Читайте:Милиция занялась беспорядками под Винницкой ОГА

Місцева влада будь-якої області на сьогодні не відображає настроїв населення, і Вінницька обласна рада не виключення, в якій більшість контролювали представники партії регіонів та сьогодні саботують роботу ради. Але є конституційні та законні методи висловлення недовіри до органу владу, і дякуючи Революції Гідності, сьогодні це демократичний та доступний для громадян процес - вибори. Вибори до органів місцевої влади всіх рівнів відбудуться наступного року, і саме шляхом перевиборів українці мають висловити свій протест, і делегувати у владу прогресивних громадських активістів, патріотів. А те, що будь-який протест сьогодні буде використовуватись ворогом - для всіх нас відомо.

Читайте:Картинка "националистического шабаша" в Виннице выгодна России

Те що відбувається у Вінниці сьогодні та спроба дестабілізувати ситуацію в Кривому-Розі напередодні - ретельно спланована акція, сценарій якої прописаний рукою Кремля Владиславом Сурковим, який є автором кримського та донбаського сценаріїв.

Для унеможливлення реалізації задумів Москви та їх рекрутів, українці мають навчитися довіряти своїй державі, контролювати ситуацію та не піддаватися на провокації будь-якого масштабу.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости