Чи має Росія плани почати новий наступ на Донбасі?

25

Саме про це останнім часом в пресі та Фейсбуці страхають чимало "експертів" і "ясновидців". Цікаво, а навіщо це Росії в умовах наджорстких санкцій з-за Донбасу і Криму та тиску всієї світової громадськості у питаннях по Сирії, де Путін вже дав "задню" передачу?

В планах Кремля однозначно добитися зняття "Донбаських" санкцій вже з 1 серпня. Путін може довго НЕ виконувати Мінські домовленості, вимагаючи їх виконання Україною в односторонньому порядку. Це його ілюзії і фобії. Але, щоб він сам далі наривався в цій цілком прогнозованій ситуації на неминуче беззастережне продовження санкцій проти РФ і своїх "кишенькових" олігархів на друге півріччя, то в це мало віриться! Ну, а по-друге: навіть у випадку чергового наступу на фронті, на що він може сподіватися? На успіх? Не думаю!

Жодних шансів вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей! Цього йому не дадуть наші Збройні Сили. А втратити 50% всього боєздатного особового складу і техніки РФ на Донбасі, нарватися на нове посилення санкцій та на їх продовження на наступне півріччя, це приречено неминуче! Не думаю!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости