Навальний не кращий за Путіна

алексей навальный

Засновник Фонду боротьби з корупцією Олексій Навальний заявив, що має намір взяти участь в президентських виборах в РФ 2018 року. На сьогоднішній день у нього офіційно є дві судимості і можливий звинувачувальний вирок по відновленій справі "Кировліса". Однак, це все не гарантує, що до виборів його не допустять. Більш того, Навальний − вельми популярний російський політик, що зокрема показали вибори мера Москви. А до моменту проведення президентських багато чого може статися, в тому числі і з холодильниками росіян. Так що, як мінімум, трохи познайомитися з даними опозиціонером не завадить. Тим паче, що він неодноразово висловлювався про Україну.

Видео дня

Годі й казати, Олексій Навальний − це таке собі підтвердження старої істини про те, що тамтешній демократ "закінчується", як тільки постає "українське (або білоруське, наприклад) питання".

Мабуть, найвідоміший його вислів на "нашу" тематику − відповідь на питання, чи треба повертати окупований Крим законному господареві − Україні. Крим, сказав Олексій − не бутерброд, щоб його туди-сюди передавати. Тобто, при гіпотетичному приході до влади, фактично погодився користуватися краденим. Багато фанатів Олексія тоді казали, мовляв, невдало висловився, неправильно його зрозуміли і т.д. Однак, пізніше пішла свіжа порція перлів, і стало остаточно зрозуміло, що справа зовсім не в інтерпретації "кримського одкровення", а цілком собі в системних, по суті антиукраїнських поглядах Навального.

Так, із інтерв'ю Олексія з'ясувалося, що він проти військової допомоги жертві агресії:

"Я не думаю, що поставки летальної зброї зможуть кардинально змінити ситуацію. Справа в тому, що військова перемога України над Росією неможлива. Путін же отримає нові аргументи, що це американці за війну в Україні, а не українці".

Логіка у хлопця "залізна". Тобто, не можуть українці перемогти, - звідки, до речі, відомо? − нехай складають лапки. При відсутності іноземної допомоги це станеться швидше. Щоб Путін менше брехав, давайте взагалі нічого не робити, щоб "не давати йому приводу".

За словами Навального, демократичні сили взагалі "недооцінили, наскільки далеко Путін готовий піти для збереження своєї влади і популярності".Тобто , і він, Олексій, недооцінив. Так, може, покаятися, дивись, яка знижка буде? А то ж чомусь влада кілька років все садить Навального, садить, а посадити ґрунтовно "змогли" тільки його брата - Олега. Чай, нервово і виснажливо все це і, знаєте, "дає привід" різним, маючим сумнів, різне підозрювати за патентованим борцем із корупцією.

Отже, замість поставок зброї опозиціонер рекомендує збільшувати санкції по відношенню до російської еліти:

"Введення віз і фінансових обмежень для олігархів вдарить по режиму Путіна більше, ніж дрони. Особисті санкції повинні бути введені не проти 12 осіб, а проти партії війни, проти тисячі чоловік". На його думку, "це призведе до збільшення вартості їх співпраці з Путіним. І це могло б допомогти розколоти еліти".

Постає питання, як одне заважає іншому, в чому взаємозамінність поставок зброї і введення нових санкцій?

Може, Навальний продовжує плекати ілюзії щодо того, наскільки далеко готовий піти Путін? І чи є куди бігти із загального човна його оточенню?

Далі - більше. Раптом руйнування України, теоретичне "приростання землями Росії" цілком влаштовує в перспективі і самого Олексія?

Адже, як ми пам'ятаємо, нетравлення від кримського "небутерброда" його не лякало. Він взагалі, віддамо належне, не з боязких.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...