Яка радість від врожаю, коли за нього копійки платять

14.7т

Сьогодні побував на жнивах у селі Максим Козелецького району, що на моїй рідній Чернігівщині, і допоміг збирати врожай зернових.

Серце радіє, коли бачиш родючі українські поля, де колоситься пшениця та овес. Але селянам, на жаль, радість від того невелика, адже чим більший врожай - парадокс - тим менше платять за зерно. За тону вівса, наприклад, зараз дають 3000 гривень, але ж рентабельна ціна – мінімум 3800 гривень.  Я вже мовчу про те, що в українських магазинах продуктів вітчизняного виробництва днем-з вогнем не знайти.

Саме тому наша Радикальна партія наполягає на тому, щоб повернути пільговий режим оподаткування сільгоспвиробникам, щоб продавати більше нашої продукції. Саме тому ми проти продажу землі іноземцям, бо це найдорожче, що нам дав Господь, і це багатство, якщо його правильно використовувати, може стати опорою вітчизняної економіки. Саме тому ми вважаємо доцільним підняти питання про перегляд угоди із ЄС про зону вільної торгівлі.  

Адже ті квоти, які Євросоюз виділяє нашим виробникам - мізерні. Треба захищати Україну і українське село. Бо не захистимо себе самі - не будемо нікому потрібні в світі.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги