, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Український Лас-Вегас: як одружитися в Одесі за 2 години

3.3т

З 31 липня Центр обслуговування громадян в Одесі надає послуги організації та проведення реєстрації шлюбу, завдяки попередньо затвердженому пілотному проекту. Мінімальний термін, після якого ми можемо зареєструвати шлюб – 2 години після того, як наречені прийшли до нас з бажанням одружитись.

Для того, щоб зареєструвати свій шлюб вам знадобиться: паспорт громадянина України або ж паспорт країни, громадянином якої ви є (перекладений на українську мову і завірений нотаріусом). Якщо ви раніше перебували у шлюбі, то з собою повинні мати документ, який засвідчує розірвання шлюбу (іноземні громадяни повинні мати такий документ у перекладі на українську та також завірений нотаріусом).

Окрім того, нареченим треба оплатити квитанцію за надані послуги. Додам, що до 5 серпня послуги надаються безкоштовно, ви оплачуєте лише послуги РАГСу (в будні дні з 09:00 до 18:00 вартість становить 902 гривні, а у вихідні та святкові дні, а також у нічний час вартість послуги становить 1804 гривні + 85 копійок державного мита).

Ми працюємо 7 днів на тиждень 24 години на добу і розписуємо усіх без винятку, згідно із законодавством України.

Церемонія реєстрації шлюбу відбувається у "шлюбній світлиці", яка знаходиться біля нашого Центру обслуговування громадян, що за адресою просп. Шевченка, 4А. Церемонія відбувається подібно до тієї, яку пропонують у РАГСі, втім ми відкриті до пропозицій наречених і йдемо на зустріч, коли вони мають свої ідеї та пропозиції.

Станом на 2 серпня нашими послугами скористались уже 12 пар молодят. Окрім того, вперше в Україні ми зареєстрували шлюб у нічний час. Це відбулося 1 серпня о 2:00.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги