Кремль готує свій "нано-Нюрнберг"?

14.3т

Основною вимогою і водночас основним позитивом мінських угод був обмін військовополоненими за формулою "всіх на всіх". Станом на сьогодні, обмін припинено, і мінські угоди втратили свій найбільший і чи не останній позитив.

Про це заявив спікер Радбезу Андрій Лисенко: "Групи терористів в односторонньому порядку зупинили процес обміну полоненими. Повідомляємо, що український міжвідомчий центр допомоги в обміні полоненими продовжує

свою роботу і робить все можливе для пошуку осіб, які потрапили в руки НВФ і проводить переговори про відновлення контактів", - сказав він.

Раніше уповноважений Президента України з врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що з 2500 осіб, які вважалися зниклими безвісти або перебували в полоні з початку конфлікту на Донбасі, звільнено 822 людини.

В той же час керівник Центру звільнення полонених Володимир Рубан заявив, що у списку полонених на Донбасі знаходиться 650 українців. Всього вдалося звільнити трохи більше 500 осіб.

За інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" бойовики ставлять українських полонених перед вибором - або розстріл, або три місяці служби в лавах армій т.зв. "ЛНР"-"ДНР" і участь у бойових діях проти своїх бойових побратимів з української армії. Відзначимо, що ніхто з керівництва НВФ не гарантує виконання цих "угод" і повернення наших військовополонених додому. Таким чином НВФ вирішують питання браку офіцерських кадрів. Цим процесом керують командири бойовиків на прізвиська Мексиканець і Пікассо.

Нагадаю, раніше польові командири бойовиків заявили, що не мають наміру відпускати з полону вояків з добровольчих батальйонів, таких полонених залишають, щоб вони працювали на "відбудову Донбасу". Бандити під керівництвом кремлівських ідеологів проводять чіткі параллелі з Другою світовою війною, коли полонених німців залишали у концтаборах працювати на відбудові промисловості СРСР. Ті самі паралелі мав на меті "парад" в Донецьку з виводом українських полонених.

За інформацією з різних джерел близько 50 українських полонених знаходяться наразі в Росії, де їм будуть висунуті обвинувачення, подібні тим, що висунуті проти Надії Савченко - "злочини проти людяності". Кремль мріє провести свій нано -"Нюрнберг", відбираючи для цього тільки українських офіцерів. Солдати їх не цікавлять.

І, нарешті, новий тренд - самопроголошені "республіки" міняють полонених на продукти, підтримуючи таким чином ледь жевріючу економіку окупованих територій. Як повідомляється, таким чином отримали свободу вже 12

українських військових.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости