Кремль готує свій "нано-Нюрнберг"?

Кремль готує свій 'нано-Нюрнберг'?

Основною вимогою і водночас основним позитивом мінських угод був обмін військовополоненими за формулою "всіх на всіх". Станом на сьогодні, обмін припинено, і мінські угоди втратили свій найбільший і чи не останній позитив.

Про це заявив спікер Радбезу Андрій Лисенко: "Групи терористів в односторонньому порядку зупинили процес обміну полоненими. Повідомляємо, що український міжвідомчий центр допомоги в обміні полоненими продовжує

свою роботу і робить все можливе для пошуку осіб, які потрапили в руки НВФ і проводить переговори про відновлення контактів", - сказав він.

Раніше уповноважений Президента України з врегулювання конфлікту на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що з 2500 осіб, які вважалися зниклими безвісти або перебували в полоні з початку конфлікту на Донбасі, звільнено 822 людини.

Видео дня

В той же час керівник Центру звільнення полонених Володимир Рубан заявив, що у списку полонених на Донбасі знаходиться 650 українців. Всього вдалося звільнити трохи більше 500 осіб.

За інформацією аналітичного відділу ГІ " Права Справа" бойовики ставлять українських полонених перед вибором - або розстріл, або три місяці служби в лавах армій т.зв. "ЛНР"-"ДНР" і участь у бойових діях проти своїх бойових побратимів з української армії. Відзначимо, що ніхто з керівництва НВФ не гарантує виконання цих "угод" і повернення наших військовополонених додому. Таким чином НВФ вирішують питання браку офіцерських кадрів. Цим процесом керують командири бойовиків на прізвиська Мексиканець і Пікассо.

Нагадаю, раніше польові командири бойовиків заявили, що не мають наміру відпускати з полону вояків з добровольчих батальйонів, таких полонених залишають, щоб вони працювали на "відбудову Донбасу". Бандити під керівництвом кремлівських ідеологів проводять чіткі параллелі з Другою світовою війною, коли полонених німців залишали у концтаборах працювати на відбудові промисловості СРСР. Ті самі паралелі мав на меті "парад" в Донецьку з виводом українських полонених.

За інформацією з різних джерел близько 50 українських полонених знаходяться наразі в Росії, де їм будуть висунуті обвинувачення, подібні тим, що висунуті проти Надії Савченко - "злочини проти людяності". Кремль мріє провести свій нано -"Нюрнберг", відбираючи для цього тільки українських офіцерів. Солдати їх не цікавлять.

І, нарешті, новий тренд - самопроголошені "республіки" міняють полонених на продукти, підтримуючи таким чином ледь жевріючу економіку окупованих територій. Як повідомляється, таким чином отримали свободу вже 12

українських військових.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...