УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Андрій Дзиндзя
Андрій Дзиндзя
Журналіст

Блог | Наливайченко і блокада Донбасу: який зв'язок

Наливайченко і блокада Донбасу: який зв'язок

Вельми цікава деталь до недавньо тексту про так звану блокаду:

Видео дня

Дмитро Різниченко (вікі: був у 2014 у добровольчому батальйоні "Донбас") у коментарях, скрін котрих розійшовся соцмережами, повідомляв наступне: "Всі ці "блокадники" - з мого батальйону. Їм платять у фірмі Семенченка "Донбас-Безпека" 6000 гривень на місяць. От і вся ціна того "фронтового братства".

Пішов я гуглити, що за за фірма така: "Донбас-безпека". Видає відео Тетяни Заровної за 8.05.2015, де у підписі вказано "бойцы бт Донбасс из фирмы Донбас-Безпека, возглавляемой Костанчуком (Бишутом) и крышуемой нардепами Семенченко и Кишкарем".

Шукаю Костанчук Донбас-Безпека. Перша ж лінка: інтерв'ю 5-му каналу "Доброволець батальйону "Донбас" Тарас Костанчук", далі з тексту: "Створили юр. особу з ліцензією на охорону: "Донбас - безпека". Шукаємо клієнтів, працюємо"

Шукаю Костанчук Тарас, знаходжу його фейсбук. А там пише "Голова організації у Об'єднання учасників АТО "Справедливість".

"Справедливість" - така ж назва у партії Валентина Наливайченка. Іду на сайт партії пана Валентина, і що я бачу: "Наша команда: Валентин Наливайченко, Руслан Колєсніков, Маркіян Лубківський, Тарас Костанчук"

Нагадаю, що нещодавно вияснилась інша цікава деталь: Радченко "Рубєж", який на початку листопада очолив луганський осередок партії Наливайченка, за повідомленням Ольги Решетилової, має стосунок до підрозділу охорони громадської безпеки "Зоря" (Юрій Бойко, ОППОблок), і саме від "Зорі" були ті "тітушки", яких так активно демонстрували на відео "блокадники" Парасюк і Семенченко. інша цікава деталь є та, що "Рубєж" вийшов на поруки депутата Артеменка (того, що компромат від Наливаченка у США відправляв), і той же "Рубєж" Радченко був затриманий одночасно з Лихолітом "Батьою", який тепер активний учасник "блокади".

Я от прямо не знаю, вам не здається, що прізвище "Наливайченко" якось занадто часто звучить за людьми (майже так само часто, як ІВК), які організували "блокаду", і організовують провокації на ній, щоб привернути до себе увагу? На блокпостах люди з охоронної фірми члена партії Наливайченка, "тітушок" проти них підвозить теж член партії Наливайченка. І обидва ці члени партії Наливайченка, одночасно, пов'язані з Юрієм Бойком (Тарас Костанчук, за повідомленням сайту "Чесно", був довіреною особою Бойка на виборах Президента 25 травня 2014 року).

P.P.S. Що ще цікаво, так це часта участь в ефірах "Интера" пана Наливайченка, "Интера", який є каналом ОППОблоку.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...