Рада формуватиме тимчасовий Уряд

10.1т

Створення парламентської більшості більш ніж в 300 членів, більшу половину з яких контролює пропрезидентський блок, обрання Володимира Гройсмана спікером українського парламенту, і сама промова Президента з трибуни парламенту, в ході якої саме Порошенко задав такт роботі коаліції – перемога Порошенка над кулуарними пастками Яценюка.

Навіть саме голосування за спікера та прем’єра продемонструвала значне домінування БПП над їхніми колегами по коаліції.

Читайте:На вечернем заседании БПП ожидают Порошенко

За Гройсмана проголосувало 359 депутатів, тоді, як за Яценюка – тільки 341. Це яскрава демонстрація того, в кого в коаліції знаходиться контрольний пакет. Тепер ми можемо говорити про провал планів Арсенія Петровича щодо пакетного голосування за міністрів, яке планується у вівторок. Президент в своїй промові чітко зазначив, що єдиними прийнятним способом призначення менеджерів на посаду міністрів залишається персональне, а не пакетне затвердження кандидатів на ці посади. Більш того. Той факт, що президентом було запропоновано долучити ефективних топ-менеджерів світового рівня до реалізації реформ та управління державою, надаючи їм усі необхідні механізми, говорить виключно про те, що Порошенко тримав цей блискучий козир до першого дня засідання парламенту.

Не стверджую, що і Арсенію не подобається такий підхід, ноу-хау, але це не було в його планах. Тепер він вимушений виконувати програму дій, фактично взявши за основу раніше анонсовану адміністрацією Порошенко "Стратегію 2020", і, найголовніше, що в нього вже відсутні інструменти протидії плану Порошенко, адже ця програма, на моє переконання, була затверджена партнерами під час візиту Дж.Байдена, який гарантує фінансову підтримку, тощо.

Читайте:Когда вы слышите о "непопулярных реформах", знайте, вас обманывают

Враховуючи те, що, в результаті, коаліція все-таки пропрезидентська, і орієнтована на Порошенко та його програму дій, можна зробити висновок, що призначення міністрів завтра, у вівторок несе технічний характер. Основний склад технократичного уряду реформ буде затверджено після обговорення та підписання контракту з іноземними та вітчизняними аполітичними менеджерами, які долучаються до грандіозного проекту трансформації та капіталізації України.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости