Смерть Кузьми Скрябіна не була вбивством. Журналісти прокололись

34.7т

Наткнувся на "статтю" в Gazeta.ua. Тема статті гостроактуальна - загибель Андрія Кузьменка. Причому, судячи зі статті, це не просто загибель, а вбивство. Читайте самі.

Маячня? Дехто вважає, що ні. Але я спеціально виділив одну фразу, яка розбиває всю цю теорію в пух і прах.

Як відомо, Андрій розбився в районі села Лозуватка Дніпропетровської області. І саме тут, на превеликий жаль для авторів цієї конспірологічної статті, криється їх головна проблема. Справа в тому, що в Дніпропетровській області цілих 5 Лозуваток. Кузьменко потрапив в аварію біля Лозуватки Криворізького району. Ось відстань від місця аварії до Дніпропетровська (звідки, як стверджують автори, 15-20 хвилин).

Не знаю, як ви - а я не в курсі про існування таких автомобілів, які б їздили зі швидкістю мінімум 510 км/г. Тим паче, по українських дорогах.

Чому ж автори так прокололися? Все дуже просто. Інша Лозуватка, Криничанського району, дійсно ближча до Дніпропетровська, ніж до Кривого Рогу.

Зважаючи на те, що 65 кілометрів - це аж до головпоштамту, то теоретично за 20 хвилин (забудемо про стан доріг) доїхати від Дніпропетровська до цієї Лозуватки можна. От автори, погугливши собі назву села, й намалювали таку "теорію змови". І їх не збентежили навіть фото з місця аварії. Подивіться на трасу в районі криничанської Лозуватки. Вона рівна, хіба що невеличке викривлення дороги. А тепер гляньте на фото.

Чітко видно, що дорога досить круто звертає направо.

А ось справжнє місце ДТП.

Одним словом, шановна Наталіє Павленко - краще готуйте свої сенсаційні матеріали ;-)

P.S. Правда, залишається питання - навіщо потрібен весь цей цирк? Банальна спроба набити кількість заходів на сайт? Підняти власне ЧСВ - "я розкопала ТАКІ факти"?

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги