Вимагаємо позбавлення ліцензії телеканалу "Інтер"

Вимагаємо позбавлення ліцензії телеканалу 'Інтер'

"ПОГОДЖЕНО З КОЛЕГАМИ ПО КОМІСІЇ З ФІЛЬМІВ ТА З ІНШИХ УКРАЇНОЦЕНТРИЧНИХ ПРАВОЗАХИСНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ:

Сьогодні впродовж новорічної ночі на телеканалі Інтер - засилля виконавців, що різко засуджуються суспільством через підтримку ними війни та злочинних дій Росії.

Серед одіозних виконавців - регіоналка Таїсія Повалій, лауреати російської музичної премії Потап і Настя, а також Ані Лорак, яка виступала у Москві одразу ж після сепаратиста Аксьонова. Виступали і відомі антиукраїнськими висловлюваннями Й. Кобзон, Валерія, Ю. Газманов, а також М. Басков, що закликав знищити збройно Майдан-2004.

Видео дня

Така інформаційна політика Інтера - сприяє російській пропаганді тож є неприйнтна для українського суспільства, З огляду на це, вимагаємо позбавлення ліцензії телеканалу Інтер - як такого, що в умовах війни працює на ворога".

Запрошуємо долучатися до звернення представників усіх державних установ та організацій, що регулюють інформаційний простір України.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...