Цирк і ганьба для українського футболу

3.4т

Говерла набрала тільки 15 футболістів на сезон. 12 з них орендовані у Динамо, пише IgorSol в своєму блозі на сайті dynamo.kiev.ua.

Воротар: Артур Рудько. Захисники: Сергей Люлька, Вячеслав Лухтанов, Павел Полегенько, Виталийс Ягодинскис. Півзахисники: Виталий Гемега, Орест Кузык, Сергей Савченко, Андрей Цуриков, Евгений Чумак. Нападники: Дмитрий Хльобас, Алексей Хобленко.

Я думаю, що для того щоб грати в УПЛ потрібно хоча б:

1) Мати більше 18 гравців, так як походу сезону може травмуватись воротар чи хтось з польових гравців чи отримати дискваліфікацію. Наприклад: в Говерлі зараз тільки один Рудько на воротах, а якщо він отримає в якомусь матчі дискваліфікацію, то що Шуфрич буде ловити на вулиці людей щоб стояли на воротах? Так це на рівні АМАТОРСЬКОГО футболу.

2) Мати хочаб 11 гравців на контракті, так як проти Динамо вони збираються грати динамівцями, а якщо ІМС не дозволить грати цим гравцям проти свого клубу, то що Шуфрич знов таки буде бігати по Ужгороду і ловити гравців на матч? Це знову ж таки на рівні АМАТОРСЬКОГО футболу.

3) Виплатити гравцям, які грали в Говерлі протягом минулих сезонів - борги, якщо хтось з гравців виграє в футбольному європейському суді справу проти Говерли і за те, щоб Говерла повернула борги візьмуться серйозні і впливові люди, то Шуфрич відмовиться повертати борги і Говерлу можуть просто відправити до АМАТОРСЬКИХ команд.

Я не розумію навіщо ФФУ допустила таку команду до УПЛ. Це ж цирк. Це тільки ганьба для УПЛ і українського футболу. Я все-таки надіюсь, що ФФУ візьме цю справу в свої руки і не допустить Говерлу до змагань в Прем єр лізі, а замість неї візьмуть не Орендовець, який їх шантажує, а 3 команду Першої Ліги. А Шуфрича заставити сплатити штраф ФФУ.

Читайте все новости по теме "ФФУ" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги