Тимчасові чиновники гірші за крадіїв!

чиновники

В контексті дискусій про кадрову політику в Україні хочу звернути увагу на особливу категорію чиновників – на так звані "корупціогенні посади".

Як з’ясувалося, велика кількість посадовців у "спеціальних" і "делікатних" галузях нашої економіки – працюють у якості тимчасово виконуючих обов’язки.

Отож, нині виконують обов?язки ГОЛОВНІ в Україні: податківець, геолог, еколог, лісник... Зауважу, що у сфері їхньої відповідальності та інших центральних відомств - сотні держпідприємств теж з тимчасовими керівниками. А якщо додати місцевий рівень влади, то побачимо вже закінчену форму "ТИМЧАСОВИХ" У ВЛАДІ.

Видео дня

Висновок простий і зрозумілий: доки не буде сформовано ВІДПОВІДАЛЬНУ, ПРОФЕСІЙНУ І ПАТРІОТИЧНУ владу, НИНІШНЯ ТИМЧАСОВА і БЕЗВІДПОВІДАЛЬНА влада "працює", а точніше - ГРАБУЄ країну гірше за крадіїв!

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...