Блог | Санкції ЄС щодо Росії будуть діяти щонаймене до березня 2015 року

Санкції ЄС щодо Росії будуть діяти щонаймене до березня 2015 року

Саміт ЄС у Брюсселі успішно завершився і президент Ради Євросоюзу Дональд Туск відправив урядовців на Різдв'яні канікули. Санкції щодо Росії не будуть зніматись щонайменше до наступного саміту ЄС, до березня 2015 року.

Видео дня

Читайте:Трудовые мигранты начали массово уезжать из России из-за обвала рубля

Наша Даля Грібаускайте (президент Литви) тішилась з того, що економіка Росії невпинно валиться і санкції дають свої результати. Комісар ЄС у справах міжнародної політики Федеріка Могеніні трохи побідкалась. Зауважила, що обвал російської економіки ні для кого не вигідний і Росія може провалитись у економічну безодню, але щось сказати про пом'якшення санкцій не наважилась. Канцлер Німеччини Ангела Меркель в дискусію щодо Росії особливо не втручалась. Лиш зазначила, що хоче бачити з боку Путіна виконання Мінських домовленостей. Дональд Туск підтримав заклик президента Єврокомісії Жана Клода Юнкера підзбирати для України трохи грошей. Але знову ж таки цього не станеться в найбличі місяці.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...