Ми навчилися передбачати плани Путіна і руйнувати їх

16.1т

Днями прочитав 5 варіантів розвитку подій в Україні від Горбуліна, а сьогодні мені на очі потрапило на "Українській правді" 3 сценарії захоплення України Путіним від приватної американської розвідки. Варіанти цікаві всі треба вивчати, але варіант від моєї приватної розвідки такий: Путін робитиме все можливе, для того, щоб підірвати країну з середини.

Тут у зоні АТО, я чітко розумію, що шансів затіяти велику війну, виходячи з військових диспозицій на Донбасі – не реально. А от запускати тези, проводити психологічні атаки, збурювати людей, вдаючи, що зараз – під час війни – життя має ставати легшим і кращим – це він робитиме.

Його мета – максимально радикалізувати суспільство, роздути псевдо лідерів радикального руху (як це було з Ярошем, але невдало) і привести до влади у країні когось, від кого відсахнеться увесь світ, кого справді можна буде подати у своїй пропаганді, як реального нациста, фашиста, суперрадикала, сліпого прихильника війни тощо. І тоді поміркована Європа і Америка відсахнеться від України і скаже: "Ні ми не будемо підтримувати таких політиків, хай вже якось самі!". І тоді Путін спокійно зможе здолати Україну, а у світу буде відмазка, чому вони у цей час були в сауні чи казино.

Єдиний план, який можливий для Путіна і який він уже здійснює – це спроба радикалізувати суспільні настрої, сподіваючись, що українці, як лохи, поведуться на придумані ним дії.

Але цього не станеться. Українці – не американська приватна розвідка – ми в реальному житті навчилися передбачати плани Путіна і руйнувати їх.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги