В Україні вже є парламентська більшість

20.3т

За попередніми результатами парламентських виборів 2014, в Україні вже є парламентська, проукраїнська та прозахідна більшість у 244 новообраних депутатів, які ще вважаються кандидатами до офіційного оголошення результатів виборів.

Фактичну перемогу на виборах отримав "Блок Петра Порошенка", враховуючи перемогу на мажоритарних округах. Кількість депутатів блоку в парламенті VIII скликанная буде складати приблизно 127 депутатів. Друге місце посяде проурядова партія "Народний Фронт", фактична кількість в новому парламенті складатиме близько 84 депутата. На третьому місці є нова партія "Самопоміч", яка здивувала сучасну соціологію своїми результатами, і делегувала в парламент приблизно 33 парламентарія. Це означає, що за попередніми результатами парламентських виборів 2014, в Україні вже є парламентська, проукраїнська та прозахідна більшість у 244 новообраних депутатів, і цей конституційний статус набудуть партії після офіційного оголошення результатів та завершення консультацій про створення коаліції, але все вказує на те, що сили домовились.

Читайте:Выборы народных депутатов Украины. Экзит-поллы и данные ЦИК

Формально, говорити про початок переговорів зі створення коаліції можна лише після офіційного оголошення виборів, але є фактор, який впливає на прискорення консультацій.

"Війна на сході, та невідкладне проведення життєво необхідних реформ змушує політику консолідуватися, так само цей фактор впливає і на прискорення консультацій зі створення конституційної більшості в 300 ситуативних голосів в наступному парламенті. До коаліції, на моє переконання, будуть входити, як я вже наголосив, Блок Петра Порошенка, Народний Фронт та Самопоміч, а ось конституційна більшість має бути в 300, а краще в 305 голосів, які мають об’єднатися навколо імплементації "Стратегії 2020", або коаліційної угоди, бо обговорювати питання квот та посад – шлях в нікуди, і про це заявили Президент та його партнери. Консультації з окремими нардепами та силами про конституційну більшість триватимуть більше ніж створення парламентської більшості, але наголошую, більшість, яку обрали Українці де-факто є.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости