УкрРус

Тягнибок-Ле Пен-Путін: маргінальна вісь Мордору

  • Тягнибок-Ле Пен-Путін: маргінальна вісь Мордору | фото 1
    1/1

Усміхненою візаві Олега Тягнибока, лідера "Свободи", на цій фото є Марін Лє Пен. Її можна представити по-різному. Хтось назве її головою французької націоналістичної партії "Національний фронт", а хтось – таємним інструментом Кремля.

Марін не приховує своїх зв’язків з Мордором, відкрито захоплюється російським президентом Путіним, а нещодавно її публічно профінансував російський банк на 9 млн євро. Французький політик є частим гостем у Кремлі та Державній Думі. Про неофіційну частину платежу нічого не відомо.

Тягнибока теж підозрюють у зв’зках з володарями Мордора, але він так відверто не палиться на політичному туризмі в РФ, більше підставляється на виконанні кремлівських темників. Тому для нього фото з Лє Пен – це фактично участь у презентації Осі Зла Путіна.

Радикали – це давній інструмент впливу радянських спецслужб, який залишився у спадщину росіянами, і він активно експлуатується. Більше того, очевидно, що Володимир Володимирович вирішив вибудувати та легалізувати свій маргінальний інтернаціонал на чолі з Лє Пен, і лідер "Свободи" тут знадобився дуже вчасно.

Питання лише в тому: а нам це все для чого?

P.S. А вам не здається, що на цій фото не вистачає Володимира Володимировича?

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги