Рубрика "аяжказав". Російське суспільство відмовилося від альтернативної інформації з України. Про це на конференції в Москві "Журналістика та пропаганда в сучасних ЗМІ" заявив керівник відділу соціокультурних досліджень "Левада-центру" Олексій Левінсон. Навіть серед росіян, котрі регулярно користуються інтернетом (а це найбільш молоді та активні), 3/4 отримують інформацію про Україну з федеральних телеканалів. Фактично, російське суспільство вимагає інформації саме від кремлівської гіпножаби. "Це відмова від альтернативних джерел інформації. Це дуже серйозно, це не те, що журналісти маніпулюють суспільною свідомістю, сама суспільна свідомість кладе голову на стіл і вимагає цього, не хоче иншого. Цю ситуацію лікувати доведеться довго й складно", — підкреслив соціолог.

Тобто ненастанна праця наших російськомовних ЗМІ, які чомусь вирішили, що російська мова допоможе їм переконати бідненьких задурених "братів", переважно йде коту під хвіст. Очевидно, що такий самий ефект їхня праця справляє й на тих російськомовних жителів України, котрі настроєні проросійськи. Не приховуючи втіхи, процитую себе:

"Спроби створення для російськомовних українців окремого російськомовного інформаційного простору, спеціяльних російськомовних телеканалів, є вкрай хибними. Усі українські громадяни знають українську. Тож їх треба об’єднувати спільним україномовним інформаційним простором, а не роз’єднувати двомовним. Тільки спільний україномовний інформаційний простір допоможе вибудувати спільну українську ідентичність громадян. А для прибічників російських ЗМІ українські російськомовні ЗМІ однаково є і будуть вторинною підробкою". Сергій Оснач. Мовна складова гібридної війни. 2015 р.

Отже, маскування у ЗМІ проукраїнських сенсів під "кікіморою" російськомовности не працює. Зате значення російськомовних українських ЗМІ у подальшому російщенні, дезорієнтації та деморалізації України важко перецінити. Найзатятіші адепти переконування росіян і тепер, по двох роках переконування, скажуть щось на зразок "навіть якщо ми достукалися до 1% росіян, то наші зусилля не марні". І я б погодився, якби ці добродії поширювали свій цілющий інфопродукт виключно за парєбріком. Але ж ви, шановні, з наполегливістю ідіота, який намагається згодувати кістку котику, бо собачку на впіймав, труїте своїм інфопродуктом всю Україну, властиво примовляючи "какаяразніца". Навіщо? Навіщо українцям, які всі розуміють українську, ваші "проукраїнські сенси" російською? Це як готувати ліки для важкохворого, а напихати ними членів своєї родини. Отямтеся нарешті.

А заголовок — неправильний. Там має бути і замість чи. І констатація замість питання)

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги