Капризи Тимошенко

39.7т

На Погоджувальній Раді:

Юлія Тимошенко: В "коаліції" все погано, нічого доброго не виконується, все погане здійснюється, нема внутрішньої демократії - більшість не хоче виконувати забаганки меншості. І, найстрашніше, у нас уже рік не збиралися загальні збори "каоліції".

Володимир Гройсман: Юліє Володимирівно, зараз якраз Ваша черга бути координатором (не керівником чи управителем коаліції. Беріть на себе ці визначені коаліційною угодою зобов'язання та ініціюйте скликання зборів, а я Вам у цьому надам усю необхідну підтримку.

Юлія Тимошенко: Я цього робити не буду, координатором працювати відмовляюся, організовувати проведення загальних зборів "каоліції" не стану, бо рішення приймаються сімома особами, владу в "каоліції" захопили марсіяни, відбувається узурпація в управлінні всіми нами.

Я дуже добре розумію Юлію Володимирівну. Ми з нею такі схожі: мені дуже кортить виграти джекпот у яку-небудь лотерею. Кожен раз, коли в новинах згадують про якийсь багатомільйонний розіграш лотереї в ЄС чи США, я потираю руки й уявляю, як би я гарно й благородно розпорядився тим виграшем... Щоправда, я за останні пару років не купив жодного лотерейного білета (ні в нас, ні за кордоном).

Між нами, дорога Юліє Володимирівно, є, щоправда, одна мацьопусінька відмінність: купувати чи не купувати лотерейний білет - моє приватне право. А взяти на себе чергове виконання функцій координатора коаліції - це Ваш обов'язок, визначений коаліційною угодою, яку Ви особисто підписали. А щодо узурпації, то вона переважно починається не зі злої, а з доброї волі: коли всі тільки триндять, а хтось реально тягне воза чи щось конкретне пропонує, то в нього рано чи пізно виникне бажання відсторонити всіх і вся, й узяти всі бразди в свої руки. Рано чи пізно це дійсно завершиться реальною узурпацією.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости