Дядя Вася, клубніка і накачений ублюдок (с)

"Накаченный ублюдок" - один з кращих людей, кого я знаю в цьому парламенті. Я ніколи не ідеалізую своїх друзів, але такі, як Борис, ніколи не стріляють в спину.

Коли ми обидвоє стали депутатами - за руку не вітались. Тому була довга нехороша історія. Однак коли на одному з перших засідань правового комітету, де я працюю секретарем, був мій виступ проти права суддів, які судили громадських активістів під час Майдану, ставати суддями на пожиттєвий термін, він найперший, хто підійшов і підтримав.

В Біблії написано: "По ділах судіть".

Борис Філатов:

1. Один з тих, хто врятував Дніпропетровщину від московської орди. Наслідки протилежного коштували б нам частини держави.

2. Постійно с бійцями на фронті, допомагає кращим синам своєї країни.

3. Не соромиться своїх можливостей і ділиться ними, не забуваючи про тих, "кому більше треба".

4. Не голосував за жоден антиукраїнський закон чи постанову в парламенті.

5. Зробив роботу Спецкомісії ВР з питань приватизації відкритою і прозорою.

6. Єдиний, хто сьогодні, тримає противагу Злодійському блоку на Дніпропетровщині.

Натомість Саакашвілі:

1. Просрав здобутки Революції троянд в Грузії, допустивши реванш проросійських сил.

2. Вигнали з роботи вдома - приїхав на заробітки для нас. Все, що зробив - кілька веселих роликів у ютубі. Реального толку - 0. "А король-то голий" (с).

3. Назначив своїм заступником пришелепкувату ватніцу, яка рік тому заявляла, що "Крим наш, русскій". От сучка!

4. Бреше про свою скромність, ведучи абсолютно сибаритський образ життя, що я бачив на власні очі, коли був на зустрічі з ним: розкішна резиденція, Mercedes S-class 2015 року, особистий офіціант, вино вартістю кілька пенсій моєї бабусі за пляшку.

Так сумно, що багатьом, здавалося б притомним, людям так хочеться вірити у те, що "прилетит к нам волшебник в голубом вертолете и бесплатно покажет кино...", що за цим кіно вони наполегливо не хочуть бачити реальності. Розплата за ілюзії завжди коштує дуже дорого...

Цімборе, може, не всі співвітчизники оцінили, але ти йдеш шляхом, за який ніколи не буде соромно твоїм дітям і онукам.

Колись у мене в Рівному був сусід дядя Вася. Коли його вигнали з роботи за алкоголізм і за то, шо вкрав якусь-там дєталь від казьонного автобуса - дядя Вася поїхав на заробітки в Польщу на клубніку. Спочатку работніком були задоволені, але через рік його тоже вигнали в связі з ісчєзновєнієм в його мозолистих руках великої кількості якихось добрив, від яких полуничка красіва і велика.

Схоже, що у навіть самих ярих увєровавших в мешиах починають відкриватися очі. Хоч-не-хоч, а Міхеїл Ніколозович умудрився вчора сісти в калюжу тричі поспіль:

- махрова ватніца Гайдар - заступниця;

- агітація за недобитка команди Черновецького Березенка у Чернігові;

- заплямований до ужаса корупционєр Шевченко в новому амплуа радника Міхо.

8 грудня 2013 року в Києві, що дуже символічно під час зажигатєльного виступлєнія на Майдані Олег Ляшко (від якого у поганих бабушек піднімається тиск, а у хороших бабушек - нормалізується) патріоти знесли пам'ятник Лєніну на Бесарабській площі. У мене, до речі, є трофейний кусочек.

Відтоді з-поміж киян триває жвава дискусія: а шо ж має бути на його місці. Як писав класик: коли валите пам'ятники - обов'язково залишайте постаменти, неодмінно згодяться.

Варіантів сотні. Є дуже достойні: Архангел Михаїл, Степан Бандера, Сергій Нігоян, Юрій Поправко (перший киянин, що загинув на Сході). Але, все-таки, видається, що пам'ятники їм усім більш доцільно було б поставити у інших місцях, а на місці Лєніна лишити пустий постамент з біблейським написом: "Не сотвори собі кумира". Бо до багатьох ця проста істина ніяк не доходить.

Зара чекаю, як ті, хто оставсь увєровавшим в Міхо, почнуть писати злобні коментарі на зразок:

"В Чернигове он был случайно, его так подставили". /ага, случайно, за тиждень до виборів поряд з кандидатом від Банкової, в Одесі, звичайно, проблем вже ніяких нема, тому Саакашвілі поїхав у княжий град Чернігів.

"Марию Гайдар ему назначил Порошенко, чтобы подставить". /твою ж мать, ну, чим людина думає, коли таке пише?!.. для чого Президенту його підставляти, якщо це член його команди і спосіб хоч трошки знівелювати свою провальну кадрову політику в інформпросторі; більше того, з Саакашвілі просто не могли не погодити його заступників; для самих одарьонних - Міхо публічно заявив, що запросив на роботу Гайдар саме він.

"С назначением Шевченко он ошибся, но исправится". /по-перше, ісправлятись він не збирається, по-друге, назначив екс-міністра-корупціонера абсолютно свідомо, знаючи, хто це, швидше всього, тупо отримав кеш від Онищенка-Кадирова за призначення.

"Не смейте трогать Саакашвили, он любит Одессу и Украину!". /ага, може, і любить, а вам від того легше жити стало?..

Дядя Вася клубніку теж любив. Тільки добрива таки сп#здив.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги