Сполучені Штати Америки задіють механізм, який забезпечить деокупацію Автономної Республіки Крим та вивід регулярних військ РФ з півострова.

Путін остерігається секторальних санкцій, які суттєво вплинуть на економічний та соціальний розвиток його країни, і, відповідно на політичну стабільність Росії, в результаті чого його режим буде повалено.

Вже у вересні питання повернення Криму під юрисдикцію офіційного Києва обговорюватиметься в міжнародних інституціях. Ініціаторами обговорення будуть адміністрації президентів України та США. Термін вирішення проблеми залежить від позиції Євросоюзу та союзників Росії в енергетичній та політичній сферах, таких як Німеччина, Франція й Італія, і вже у жовтні-листопаді 2014 року автономія може бути деокупована.

Вирішальною стане позиція місцевих мешканців півострова після завершення туристичного сезону. Є підстави думати, що мешканці Криму висловлять небажання деградувати в складі Росії, бо з відомих причин туристичний бізнес, як основний, в цьому році зазнав краху.

Крим повернеться додому.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги