Два минулих тижні нас намагались налякати наслідками "Закону Савченко".

Спочатку "рупор поліцейської общєствєнності" Антон Геращенко і глава НПУ Деканоїдзе, потім вже і пани Аваков та Луценко в унісон заговорили, який шкідливий той закон, як він різко вплинув на ріст злочинності.

Давайте ж розберемося.

Отже, за "Законом Савченко" вийшло достроково на свободу 5948 засуджених (станом на початок вересня). Ще 963 людини вийшли з СІЗО.

За даними поліції з них повторно скоїли злочини – 843 особи.

Я погоджусь – за такий короткий час в 9 місяців рецидивність більше 10% це дуже багато.

АЛЕ!

Нам пропонують зробити наступний висновок – різкий ріст злочинності трапився через "Закон Савченко". Мовляв : "от зараз ми внесем зміни в нього, або взагалі відмінимо – і все буде добре…". Ніби то поліція захлинається під навалою звільнених за цим недолугим Законом.

Застерігаю вас – не робіть тої помилки у висновках, на яку вас провокують саме ті, хто повинен нести відповідальність за провальну правоохоронну діяльність в країні!

Я сам був одним з перших, хто почав критикувати цей закон, можете почитати.

Я і надалі продовжую стверджувати що цей Закон шкідливий і неграмотний, його прийняття прикривало зовсім інші цілі.

Але не він винен у зростанні злочинності, посиленні її цинічності, наглості та організованості.

Генеральний прокурор Луценко Ю.В. у своїй доповіді заявляє : "з початку 2016 року зареєстровано 410 тисяч кримінальних правопорушень. Це на 25% більше, ніж минулого року". Тобто на 100 тис. злочинів більше. Згадайте, на початку статті я навожу дані МВС, скільки скоєно злочинів звільненими по "Закону Савченко" – аж 843 ! Відчуваєте різницю?

Далі слова Луценка: "Ми маємо 38% росту крадіжок, тобто 221 000 людей постраждала від крадіжок. На 40% більше грабежів – 16 200 проти 11 000 минулого року. Скоєно 2 400 розбійних нападів, а це на 30% більше. Паралельно спостерігається криміналізація громадських місць, де зі створенням нової поліції мала би бути зворотна реакція. Тим не менше, злочинність у громадських місцях зросла на 55%. 43 000 минулого року і 67 000 цього року. При чому 59% із цих злочинів скоєно на вулицях, площах, парках і скверах."

Вдумайтесь – десятки тисяч злочинів!!!

Та у всій пенітенціарній службі не утримується стільки злочинців.

Хоча б мали утримуватись саме там, якби поліція працювала ефективно.

Адже це і є основна причина розгулу злочинності – відсутність дієвої та ефективної правоохоронної системи в державі. А "Закон Савченко" – то той "фіговий листочок", яким "шановні народні фронтовики" та іже з ними намагаються прикрити свою злочинну непрофесійність!

Відсутня дієва поліція в країні. Громадяни не відчувають себе захищеними. Навіть самі патрульні після трагедії в Дніпрі теж не відчувають себе захищеними через слабку підготовку.

І я не сприймаю аргументи типу "в країні ж війна. Через це злочинність росте".

Коли шановні авакови і геращенки писали та втілювали концепцію реформування поліції в Україні вже йшла війна! І вони були ЗОБОВ’ЯЗАНІ врахувати це, при обранні моделі правоохоронної структури, яку запропонували суспільству.

А з огляду на те, що ще один "фронтовик" Петренко хоче ще й тюрми позакривати при такому розгулі злочинності, то приходить на думку, що це не просто непрофесійність і дурість, а умисний план по розвалюванню держави зсередини.

І відповідальність лежить прямо на них, а не на дурних Законах, якими намагаються прикритись ділки від "фронтовиків"

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости