УкрРус

Байден видав індульгенції Яценюку та Донбасу?

На жаль, домашня думка в дорогу не годиться. Тому про відставку уряду, заплямованого підозрами в корупції, ПОКИ ЩО треба забути. Тому що так вважають Джо Байден і Юрій Луценко. Перший назвав нашу корупцію раковою пухлиною; другий - закликав "хірургів", тобто спеціальні антикорупціонні органи, різати корупцію: обидва політика, я думаю, сподіваються заповнити в 2016-му році українські тюрми хабарниками.

Де-факто:українська опозиція до діючої влади, тобто до "торі",- ще не визріла: на місце "вігів" претендують на сьогодні хіба що лідери "Укропа", ПС etc. Де-юре: всі вони ще занадто недосвідчені в підкилимних ігрищах на Печерських пагорбах і тому НЕ ВМІЮТЬ об'єднатися навколо національного авторитетного лідера нового покоління, наприклад, такого як Микола Томенко.

Але ефективні протести проти корупції в уряді ще можливі: загальна оцінка паном Байденом найвищого в демократичному світі рівня корупції в Україні дає прямий шанс отримати під цей проект впливову міжнародну підтримку. Та для цього потрібні дві речі: по-перше, потрібен консенсус у стані майбутніх "вігів" стосовно лідерів цього руху, що повинні стати фундаторами майбутньої "двопартійної системи", завдяки якій Британія та США є стабільними і процвітаючими світовими лідерами. По-друге,потрібна ефективна дискусія з СОЮЗНИКАМИ України стосовно того пункту Мінських угод, який Байден назвав "автономією Донбасу": тобто потрібно провести терміновий міжнародний круглий стіл, свого роду "Раду нової Антанти", де українські лідери могли б не кулуарно, а публічно провести дискусію про "автономію" з тим же Байденом, Меркель, Оландом та іншими симпатиками України. Бо інакше Мінські угоди поступово перетворяться на текст українського Апокаліпсису.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги