, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Байден видав індульгенції Яценюку та Донбасу?

12.7т

На жаль, домашня думка в дорогу не годиться. Тому про відставку уряду, заплямованого підозрами в корупції, ПОКИ ЩО треба забути. Тому що так вважають Джо Байден і Юрій Луценко. Перший назвав нашу корупцію раковою пухлиною; другий - закликав "хірургів", тобто спеціальні антикорупціонні органи, різати корупцію: обидва політика, я думаю, сподіваються заповнити в 2016-му році українські тюрми хабарниками.

Де-факто:українська опозиція до діючої влади, тобто до "торі",- ще не визріла: на місце "вігів" претендують на сьогодні хіба що лідери "Укропа", ПС etc. Де-юре: всі вони ще занадто недосвідчені в підкилимних ігрищах на Печерських пагорбах і тому НЕ ВМІЮТЬ об'єднатися навколо національного авторитетного лідера нового покоління, наприклад, такого як Микола Томенко.

Але ефективні протести проти корупції в уряді ще можливі: загальна оцінка паном Байденом найвищого в демократичному світі рівня корупції в Україні дає прямий шанс отримати під цей проект впливову міжнародну підтримку. Та для цього потрібні дві речі: по-перше, потрібен консенсус у стані майбутніх "вігів" стосовно лідерів цього руху, що повинні стати фундаторами майбутньої "двопартійної системи", завдяки якій Британія та США є стабільними і процвітаючими світовими лідерами. По-друге,потрібна ефективна дискусія з СОЮЗНИКАМИ України стосовно того пункту Мінських угод, який Байден назвав "автономією Донбасу": тобто потрібно провести терміновий міжнародний круглий стіл, свого роду "Раду нової Антанти", де українські лідери могли б не кулуарно, а публічно провести дискусію про "автономію" з тим же Байденом, Меркель, Оландом та іншими симпатиками України. Бо інакше Мінські угоди поступово перетворяться на текст українського Апокаліпсису.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги