Луческу обрав правильну тактику

3.6т

Невмотивоване ПСЖ - всеодно ПСЖ. "Шахтарю" вдалось не допустити тих помилок, які були у першому матчі. Французи грали, як завжди широко, розмашисто, спокійно, в дечому навіть по-піжонськи. Стиль у них такий. Луческу обрав правильну тактику - грати від суперника, з розрахунком на швидкі атаки.

У команди Блана найбільше захоплює, як гравці групи атаки витягують захисників з своїх зон. Умовний Ібрагімовіч сідав та тягнув Кучера ближче до центра. В цей час Степаненко мав закривати зону центрального оборонця. ПСЖ демонструє диву універсалізації. Завершувати атаку може майже кожен гравець команди. В той же час "Шахтар" демонстрував, як має працювати підстраховка.

У складі ПСЖ грає декілька залізних гравців, яких навіть збити з ніг дуже важко. Я про Ібру, Кавані, Лавецці, Мат'юді, Лукаса. І дуже часто вони стають визначальними, про що і говорив Луческу.

Блан відзначив гру Тейшейри. Але в ПСЖ його не чекайте. У французів і так перебір з гравцями без європаспорта. Попереду Ліга Європи. І дуже хотілось би перетнутись з "Наполі".

Читайте все новости по теме "Спортивный блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости