Чому я облив Мірошниченка зеленкою

Чому я облив Мірошниченка зеленкою

Мені прикро, що акція під стінами Печерського райсуду проти подвійних стандартів в українській політиці, на яку зібралися небайдужі громадяни, завершилася конфліктом. Але я не шкодую про те, що облив Ігора Мірошниченка зеленкою.

Поясню чому.

Пан Мірошниченко тривалий час фінансово співпрацював з комуністичною редакцією газети "Київський вісник". Він відверто брехав українцям, що продав свій будинок фізичній особі. У договорі купівлі-продажу, засвідченому нотаріусом Первушиною, чітко зазначений реальний покупець – ТОВ "Редакція газети " Кієвський вісник"

Мене дивує, що такий заслужений журналіст, як пан Мірошниченко, не розуміє, чи робить вигляд, що не розуміє, що заради власної вигоди співпрацює з катами українського народу.

Видео дня

Крім того, на цю особу два виконавчих впровадження на загальну суму понад 5 мільйонів гривень.

Вважаю, що, як громадянин України, маю право вимагати від наших політиків відповідати за свої вчинки. Знаходити в собі мужність і совість задля того, аби, заплямувавши власне ім`я, піти у відставку, поклавши на стіл партквитки і перепросивши перед виборцями за те, що обіцяли і не виконали.

Цього вимагають герої Небесної Сотні, які віддали свої життя задля змін у цій країні.

Мене не дивує, що, після вчорашнього інциденту під Печерським судом, пан Мірошниченко поспішив заявити журналістам, що я його переслідую. Він навіть "діагностував" у мене психічні розлади!

Тому я офіційно вимагаю у Мірошниченка надати документи, які би підтвердили, що я страждаю від психічного захворювання. Інакше екс-депутатові від "Свободи" доведеться відповідати за наклеп у суді. Впевнений, що доможуся від цієї особи спростування недостовірної інформації і компенсації моральних збитків. Може, хоча би це навчить пана Мірошниченка, що політики чи не більше за інших мають відповідати за сказане та зроблене.

А поки, пане Мірошниченку, маю до вас три питання:

- Чи можете ви спростувати, що у виконавчій службі Дарницького району міста Києва є два виконавчі впровадження щодо вас на суму понад 5 000 000 гривень?

- Може, ви можете підтвердити свої слова, що продали свій будинок приватній особі, а не ТОВ "Редакція газети "Київський вісник"?

- І насамкінець – чи може перебувати в лавах ВО "Свобода" людина з такими подвійними стандартами, як ви?

Політика подвійних стандартів в українській політиці повинна відійти у небуття. І якщо політики цього не розуміють – ми маємо їм допомогти.

disclaimer_icon

Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...