Путін розкрив свої справжні наміри перебування в Сирії!

63

Путін виводить війська з Сирії НЕ тому, що виконав поставлені завдання, а тому, що США і Захід остаточно притиснули Путіна в Сирії Женевськими переговорами та зобов"язаннями, від яких він НЕ міг безкарно ухилитися!

Насправді, що надзвичайно важливо, мирні переговори і ультимативна вимога припинення всіх бойових дій - жодним чином НЕ стосується права кожної сторони далі громити і "мочити в сортирах" ІДІЛ!!!

А справжнього бажання у Путіна "мочити" терористичну ІДІЛ (створеної з залишків Іракських БААСистських офіцерів відданих колись Саддаму Хусейну і підтримувані СРСР протягом 38 років поспіль) ніколи НЕ було і немає у Кремля-Путіна!

Путін допоміг втриматися Асаду, допоміг відвоювати більше половини теритрії контрольованої Асадом, пролобіював для Росії нову авіабазу, випробував у бойових умовах свою бойову техніку, особовий склад, нові види озброєнь, тощо, нав"язав Заходу і США свою брудну гру в ілюзіях сторгуватися Сирією в обмін на Крим і Донбас зокрема та Україну загалом….

Подальше безкарне перебування Росії в сирії з метою все бомбити - завершилося ультимативною погрозою США знову зробити Росії дуже боляче!

Мій прогноз, що Путін виводить свої війська з Сирії, внаслідок отримання гарантій США і Заходу (ФРН і Франції) - НЕ продовжувати проти Росії "Донецький" пакет санкцій, після 30 червня ц.р.

Дай Боже, аби я помилився!

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости