Україна в світі нікому не потрібна - окрім українців

5.9т

Вчора мав виступ на конференції Радикальної партії Олега Ляшка в Івано-Франківську! Соратники сприйняли дуже схвально. Отже пропоную і вашій увазі.

Дорогі браття і сестри!

Шановна громадо!

В ці надзвичайно святкові для кожного українця дні мусимо говорити не тільки і не скільки про свято а в першу чергу про наші українські переспективи, про наші українські національні інтереси та їхнє утвердження в нашій зовнішній та внутрішній політиці! 

Без чіткого усвідомлення, що для України та українства національні інтереси понад усе, годі говорити про якусь окрім декларативної незалежність! Проти нас українців здійснюється пряма збройна агресія, маємо окуповані території а наша влада не тільки під впливом зовнішніх чинників вже третій рік не спромоглася війну назвати війною а й продовжує з країною агресором дипломатичні та торгівельні зносини. 

В мене часто запитують коли ж ми переможемо в нашій національно-визвольній війні на Сході? Коли повернемо наші окуповані території і, що для цього треба?

Я відповім! Для перемоги у війні і звільнення окупованих Донбаса і Крима перш за все потрібна - політична воля! 

Політична воля - відмовитися в міжнародному форматі від неефективних і я б навіть сказав злочинних по відношенню до України Мінських перемовин та угод і вимагати негайного скликання міжнародної безпекової конференції з числа країн гарантів нашої територіальної цілостності згідно Будапештського меморандуму.

Політична воля - у випадку не спроможності країн-гарантів забезпечити відновлення територіальної цілостності нашої країни - розпочати процес відновлення ядерної зброї! Країни гаранти мають чітко усвідомлювати, що або вони відновлюють нашу територіальну цілістність, або ми відновлюємо ядерну зброю і самі зупиняємо агресора!

Нам потрібна політична воля для відновлення економічного потенціалу країни. Для цього мусимо розробити і прийняти ряд протекціоністських законів, що обмежить вивіз не переробленої сировини з України за кордон, значно збільшить кількість виробничих потужностей і відповідно робочих місць. Для Української Держави людина праці має стати найвищою цінністю бо саме людина праці є головним будівничим будь якої Держави!

Не відновивши економіку - не збудуємо сучасні, модерні збройні сили без яких навіть за наявністю політичної волі ми ніколи не переможемо у війні і не звільнимо Донбас і Крим!

Коли я говорю про політичну волю то чітко знаю в кого вона є. Політична воля радикально змінювати, реформувати, реанімувати і розвивати країну є у нашого Лідера Олега Ляшка та нашої з вами Радикальної партії!!! 

І пам'ятаймо, що Україна в світі окрім українців нікому не потрібна! Ні Москва а ні Вашингтон з Брюселем не зацікавлені в великій, потужній, економічно самодостатній, військово сильній Україні. В цьому зацікавлені лише ми самі - українці!!!


Одночасно з економічним занепадом а я можливо навіть скажу - економічною катастрофою нашу державу руйнують метастази корупції яка на жаль стала життєвим кредом як попереднього так і нинішнього керівництва країни. Таке враження, що у владі клептоман клептоманом поганяють. Влада по створювала таку кількість правоохоронних органів для боротьби з корупцією, що вони вже один одному пики товчуть а результат нуль бо питання не кількості а в якості. Хіба можуть ефективно боротися з корупцією працівники совєтсько-олігархічної прокуратури? Саме тому позиція Радикальної партії з цього питання чітка і однозначна! Совецько-олігархічну правопохорону систему терепевтичними засобами вилікувати не можливо а тому мусимо задіяти хірургію. 100% звільнення всіх без виключення прокурорів і суддів - це єдиний спосіб реформувати правоохоронні органи нашої країни. На зміну корумпованим прокурорам і суддям мають прийти молоді фахівці і в першу чергу з числа тих хто отримав антикорупційне щеплення в боях на Сході. 

В той же час ми стверджуємо, що особи винні у фактах корупційних злочинів які призвели до тяжких для Нації та Держави наслідків, винні в зазіханні на територіальну цілісність України і розв'язанні війни, винні у переслідуванні патріотів та добровольців будуть притягнуті до кримінальної відповідальності!

Якщо для цього буде необхідно створити спеціалізовані трибунали - вони будуть створені!

Якщо для адекватного покарання винних необхідно буде відновити смертну кару - вона буде відновлена!

В мене часто запитують: чи будуть після перемоги на виборах репресії? Відповідаю - ні! І ще раз ні! Буде адекватне покарання винних згідно закону але якщо для адекватного покарання винних треба буде змінити закони - ми їх змінимо!

Водночас зрадники і колаборанти мусять чітко знати, що після приходу до влади Радикальної партії їм не вдасться сховатися ні в якому куточку світу! Нами буде створена ефективна спецслужба яка знайде і покарає злочинців де б вони не переховувалися! Ця спецслужба не обслуговуватиме жодних політиків а слугуватиме виключно інтересам Нації та Держави!


Що ж мусимо зробити ми для перемоги нашої Радикальної партії? Перш за все самі для себе мусимо усвідомити, що провадимо політику у воюючій країні де ворог не лише за лінією фронту а й в кабінетах корумпованих чиновників, прокурорів, суддів! Мусимо усвідомити, що для перемоги треба перетворити партію в армію з чіткою ієрархією, дисципліною! Маємо геніального партійного Лідера якого наша партія-армія мусить зробити народним Вождем і відповідно народним Президентом!

Цьому запорука виключно одна - йти в люди, йти в народ і нести наше радикальне слово правди! Кожна партійна газета, кожен публічний виступ Лідера чи депутатів-радикалів який ви поширили це куля в сите брюхо чиновників-корупціонерів які є основою правлячого режиму цинічних бариг!

Для перемоги нам всім потрібна залізна дисципліна! Кожен з нас має чітко усвідомити, що на шляху до нашої мети Великої і могутньої України мусимо без вагань розставатися з тими хто є прилипалою, тими хто хоче вирішити свої особисті питання за рахунок нашої Радикальної партії! З усією відповідальністю як голова партійного суду заявляю, що жодні попередні заслуги чи депутатський мандат будь якого рівня не стане індульгенцією для тих хто зрадив наші ідеали чи нашу Радикальну партію! Вже восени як тільки запрацює відповідний закон я подам на розгляд Лідеру і з'їзду партії список тих хто зради чи продався для ухвалення рішення про позбавлення депутатських мандатів.

Очищення це надважливий етап на шляху до нашої спільної перемоги! А я як і всі присутні сподіваюся вірять у перемогу! Боряться і щодня працюють заради Перемоги! Ми приречені на Перемогу адже цього очікує від нас ціла українська нація, цілий український народ! Ми не маємо права схибити!!! 

Слава Перемозі!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости