newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
PolskiPOL
flag
русскийРУС
Дмитро Снєгирьов
Дмитро Снєгирьов
Лидер ГИ "Права справа"

Блог | "МГБ ЛНР" підриває владу Плотницького фальшивими рублями

'МГБ ЛНР' підриває владу Плотницького фальшивими рублями

На території самопроголошеної "ЛНР" з'явилися в обігу фальшиві банкноти Банку Російської Федерації номіналом 1000 руб. і 5000 руб.

"Російські рублі увійшли в оборот нашої Республіки не так вже й давно, але цього часу виявилося достатньо, щоб активізувалися фальшивомонетники. До того ж не варто скидати з рахунків останні події,що відбуваються в ЛНР, такі як спроби дискредитації правоохоронних структур третіми особами. Цілком можливо, що поява фальшивих банкнот у грошовому обороті Республіки - чергова спроба нашкодити ЛНР зсередини", - повідомляється у новині на сайті "МВС".

Про друк фальшивих грошових знаків Центрального банку Російської Федерації на території тимчасово окупованих районів Луганської області аналітичний відділ ГІ "Права Справа" повідомляв ще на початку березня 2015 року.

"На території т.зв. "ЛНР" польовим командиром на псевдо "Рим" (Гайдей А.П.) налагоджено друк фальшивих грошових знаків Центрального банку Російської Федерації. Підземний бункер, в якому крім друку фальшивих грошових знаків РФ проводиться розфасовка наркотичних речовин, знаходиться в районі селища Верхня Деревечка Свердловського району Луганської області. Територія навколо бункеру і сам бункер знаходяться під охороною бойовиків з Північного Кавказу", — йшлося в повідомленні аналітичного відділу ГІ "Права Справа".

Показово, що силове прикриття і контроль за діяльністю "друкарні" здійснювало "МГБ ЛНР". Польовий командир "Рим" (Гайдей А.П.), ще за часів України під прикриттям тоді ще офіцера СБУ Пасічника, який тепер очолює "профільне" міністерство в т.зв. ЛНР, яке має відповідну назву - "Міністерство Державної Безпеки",контролював контрабандні потоки з території РФ.

Після оприлюднення цієї інформації "друкарнею" зацікавилися спеціальні служби РФ.

Читайте: Лідера самопроголошеної "ЛНР" охороняють бійці елітного російського загону "Заслон"

Росіяни вирішили використати інформацію про друк фальшивих російських рублів для того щоби мати формальний привід для усунення польового командира "Рима" та створення жорсткої вертикалі підпорядкування Плотницькому. Для Плотницького це був реальний шанс послабити позиції МГБ і його очільника Пасічника, звинувативши останнього у зв’язках з "Римом", і таким чином повністю взяти під свій контроль контрабанду ПММ. Росіяни тоді вирішили свої меркантильні проблеми, а саме: перекрили трафік наркотиків та фальшивих грошових знаків Центрального банку РФ безпосередньо на територію РФ. Польовий командир Гайдей змушений був виїхати за межі "ЛНР".

Поява фальшивих рублів саме зараз,після невдалого заколоту "силовиків ЛНР" проти Ігоря Плотницького, свідчить про те, що керівник "МГБ ЛНР" Леонід Пасічник не полишає планів усунення Плотницького з поста "глави республіки".

За інформацією з місця подій ця операція спеціальних служб "ЛНР" повинна дестабілізувати банківсько-фінансову діяльність самопроголошеної "ЛНР" і викликати невдоволення,як у населення, так і у російських кураторів, звинувативши при цьому керівника ЛНР в нездатності протистояти зовнішнім викликам. Поява великої кількості фальшивих російських рублів несе загрозу не стільки "ЛНР", скільки банківсько-фінансовій сфері самої РФ.

Таким чином, штучно створюється ситуація, коли єдиною силою, яка здатна протистояти зовнішнім і внутрішнім загрозам на території самопроголошеної "ЛНР" залишаються спеціальні і правоохоронні структури "ЛНР", які виступили єдиним фронтом у боротьбі проти Плотницького.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...