Американці зневажають Путіна... та чи підтримують Україну?

12.1т

Сьогодні (26 вересня. – Ред.) в США відбудеться перший раунд дебатів між кандидатами на посаду президента Америки Гілларі Клінтон та Дональдом Трампом під час яких одним з ключових питань буде національної безпеки і оборони. Обговорюватимуть під час дебатів і "російський фактор".

У цьому світлі дуже доречними є розслідування ФБР щодо справ по оточенню Трампа, позаяк один з його радників Картер Пейдж неодноразово їздив у справах в Москву. Відповідно, його підозрюють у тому, що він отримував у Кремлі певні інструкції для виконання в обмін на преференції для свого бізнесу.

Своєю чергою, голова Пентагону Ештон Картер у нещодавніх своїх заявах говорив про те, що Росія на сьогоднішній день є однією з головних загроз для Америки. Так, невипадково 56% американців після проведення соціологічного опитування відзначили своє негативне ставлення до цієї країни і Володимира Путіна зокрема.

Та водночас слід розуміти – це число (56%. – Ред.) ще не означає, що жителі США підтримують Україну. Це означає що вони підтримують себе і не хочуть відчувати загрозу ядерної війни, позаяк розуміють, що Російська Федерація підтримує диктаторські режими та світовий тероризм.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости