Війна з Росією закінчується?

92.6т

Путін ретельно готується до міланської зустрічі з українським Президентом, і напевно, розмова буде дійсно вирішальною в історичному масштабі.

В іншому випадку, Путін не дав би команду відвести війська РФ від кордонів України. Вважайте, візит Путіна на саміт ЄС-Азія першим офіційним візитом в цивілізований світ після нормандського, вкрай невдалим, який був для російської геополітики. Повторення поразок Путін не витримає, тому готує плацдарм для дипломатичних маневрів в ході переговорів з українським лідером.

Читайте:Эксперты о встрече президентов: на Порошенко будут давить, но Путин ничего не получит

Чи означає це, що війна закінчується? З Росією - можливо так. Але, хочеш миру - готуйся до війни. У нас багато внутрішніх чинників, сепаратистів та позаконтрольних терористів. Що стосується вмотивованих російських терористів - на мій погляд, вони також отримали команду згортати кампанію на сході України, але питання про фізичне усунення збройної опозиції до миру - актуальне для обох сторін конфлікту, тобто України та Росії. Не хочу фантазувати, але не здивуюсь, якщо на наступному тижні світ знову стоячи аплодуватиме Україні, адже вистояти агресію другої армії світу - всесвітньо геройський вчинок, урок, гордість. Хочу вірити, що "мирний план Порошенко" все-таки спрацював в масштабі першого, мирного пріоритету для України, ЄС та США.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости