Сучасна Україна як великий циганський табір

7.8т

Ні, не буду про е-декларації. Приїлося...

Буду про ромів, сиріч циган.

Отже, пребуваючи в Берегово, потрапив я на святкування Дня сього міста. Як і буває на таких святкуваннях, на центральній площі та вулицях розташувалися торгівці харчами, різними спиртними напоями, виробами народних умільців тощо.

У Берегово та його околицях, як відомо, живе чимало ромів. І ось багато з них ходили на Дні міста біля продавців й випрошували чогось поїсти, а то й попити міцненького. Деякі торговці, змилостившись над нещасними, давали якусь милостиню - хто тарілку бограча, хто якусь ковбаску, хто наливав винця і т. д.

І тут пригадалася мені моя поїздка з Берегово до Виноградова. У одному з сіл Виноградівського району побачив я розкішні, добре доглянуті вілли. Коли спитав, чиї це вони, мені відповіли: тут живуть "білі цигани". І справді, біля одної вілли побачив я добре вдягнуту й випещену циганку.

Так ось: сучасна Україна мені нагадує великий циганській табір, де більшість населення є бідаками, що просять милостині. Та й Україна на міжнародній арені така собі жебрачка. Звісно, щось їй дають. І водночас зневажають. Але в тій Україні є свої "білі цигани", які купаються в розкоші.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги