ЛЮДИ, ВИ ЗДУРІЛИ!?

Чому вдова АТОшника приходить до мене, як до божества, боїться лишній рух зробити, слово мені сказати, стримує дочку, коли та хоче щось уточнити? Ваш чоловік нас захищав, а ви боїтесь постояти за себе. Тільки я обмовився, що, можливо, доведеться звернутись, в прокуратуру, суд – ви з жахом тікаєте з кабінету. Всі ми однакові – з плоті і крові, всі під одним Богом ходимо. Що з вами люди, звідки такий страх? Не вчіть хоч дітей своїх бути рабами.

ДЕРЖАВО, ТИ ЗДУРІЛА!?

Чому бойовий генерал, який був поряд з бійцями від початку війни, професіонал, який був незамінний в найкритичніші моменти АТО, шукає поради в адвоката … Чому він став не потрібний? Так, за свою прямоту і принциповість його ненавидять деякі офіцери, які строчать доноси, але поважають бійці, бо він їх не зрадив. Пригадав, колись читав, якщо не помиляюсь, в газеті "День", історію маршала Кулика в роки другої світової… Такі командири цінуються лише в найважчі моменти, коли всі тікають, а комусь треба захищати рідну землю. А от на плацу, де роздають нагороди, вони зайві.

АТОШНИКИ, ВИ ЗДУРІЛИ!?

Чому АТОшник, який вже отримав вже три види земельних ділянок (на що має повне право), не може допомогти своєму побратиму, з яким живе в одному селі, на одній вулиці? Навіщо посилати його до мене, якщо все робиться на місці? Важко показати, як написати заяву і допомогти на сесії?

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости