УкрРус

Державо, ти здуріла?!

9.6т

ЛЮДИ, ВИ ЗДУРІЛИ!?

Чому вдова АТОшника приходить до мене, як до божества, боїться лишній рух зробити, слово мені сказати, стримує дочку, коли та хоче щось уточнити? Ваш чоловік нас захищав, а ви боїтесь постояти за себе. Тільки я обмовився, що, можливо, доведеться звернутись, в прокуратуру, суд – ви з жахом тікаєте з кабінету. Всі ми однакові – з плоті і крові, всі під одним Богом ходимо. Що з вами люди, звідки такий страх? Не вчіть хоч дітей своїх бути рабами.

ДЕРЖАВО, ТИ ЗДУРІЛА!?

Чому бойовий генерал, який був поряд з бійцями від початку війни, професіонал, який був незамінний в найкритичніші моменти АТО, шукає поради в адвоката … Чому він став не потрібний? Так, за свою прямоту і принциповість його ненавидять деякі офіцери, які строчать доноси, але поважають бійці, бо він їх не зрадив. Пригадав, колись читав, якщо не помиляюсь, в газеті "День", історію маршала Кулика в роки другої світової… Такі командири цінуються лише в найважчі моменти, коли всі тікають, а комусь треба захищати рідну землю. А от на плацу, де роздають нагороди, вони зайві.

АТОШНИКИ, ВИ ЗДУРІЛИ!?

Чому АТОшник, який вже отримав вже три види земельних ділянок (на що має повне право), не може допомогти своєму побратиму, з яким живе в одному селі, на одній вулиці? Навіщо посилати його до мене, якщо все робиться на місці? Важко показати, як написати заяву і допомогти на сесії?

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги