Вимагаю виконати рішення суду

3.1т

Для держави та збереження її інституцій, виконання будь-якого рішення суду, особливо по поновленню прав людини має бути священним і виконуватись негайно. Наразі маємо в Україні надзвичайний прецедент: є рішення суду, що поновлює на займаній посаді незаконно звільненого керівника Державної пенітенціарної служби - Сергія Старенького, але це рішення суду не виконується Міністром юстиції Павлом Петренком вже понад рік. І це є ганебним, так як Міністр юстиції за своєю посадою сам покликаний слідкувати за виконанням рішень суду.

Я розумію, що багато моїх колег виступають проти того, щоб Старенький обіймав посаду керівника пенітенціарної служби. Вочевидь, проти цього виступає і Міністр юстиції Павло Петренко та Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк. Але я наголошую, що якщо ми хочемо жити в правовій державі, то необхідно виконати рішення суду і поновити Сергія Старенького на займаній посаді. Потім, якщо до нього є обґрунтовані претензії - то треба звільнити його, але звільнити без порушень чинного законодавства. І не давати людині приводу вигравати суди за незаконне звільнення.

Наразі, сьогодні, о 10:00 Сергій Старенький прийде до Державної пенітенціарної служби вимагати поновлення своїх прав порушених при його звільненні з займаної посади. Я, як перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності, який згідно своїх службових обов'язків курує пенітенціарної службою - вимагаю виконати рішення суду і поновити Старенького на займаній посаді.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости