Примите участие
в розыгрыше
планшета на Android Участвовать
Приз
БлогиМир

/Блоги - Новости политики

Розкрито чергову злочинну схему

182

Ну ось конкретна відповідь на питання, яке останнім часом масово ставлять журналісти: для чого Мінсоцполітики спільно з СБУ розпочали верифікацію соціальних виплат, зокрема допомоги вимушеним переселенцям, пенсій, соціальних допомог тощо? А ось для чого.

На пункті пропуску "Чугунівка" СБУ разом з прикордонниками та ДФС затримали 48-річну луганчанку, яка намагалася незаконно вивезти з України до Російської Федерації 740 тисяч гривень та 298 банківських карток. Кінцевим пунктом "подорожі" кур’єрки мала стати територія Луганської області, яка тимчасово контролюється бойовиками терористичної організації "ЛНР".

І це, нажаль, непоодинокий факт. Це приклад масових злочинних схем, що діють навколо виплат вимушеним переселенцям.

Це лише один випадок, лише одна ситуація: майже мільйон гривень бюджетних коштів, біля 300 банківських карток, які прямували на окуповану частину Луганської області. Для кого передбачені були ці кошти? Зовсім не впевнений, що пенсіонерам та малозабезпеченим мешканцям Луганщини. Переконаний, що значна частина грошей в той чи інший спосіб опинилася би в руках бойовиків і терористів. Нагадую, коштів державного бюджету України.

Ще й ще раз. Ніяких утисків, ніяких додаткових обмежень прав переселенців не буде. Підкреслюю, ми боремось не з вимушеними переселенцями, які безумовно потребують нашої підтримки, а із злочинцями і шахраями, що наживаються на бідах і горі простих людей. Ми також боремось із хабарництвом чиновників, які штампують фальшиві довідки та створюють організовані злочинні угрупування із розкрадання мільярдних сум бюджетних коштів, котрі в першу чергу призначені для переселенців.

Ми жорстко налаштовані на боротьбу із шахраями і корупціонерами. І ми не звернемо із цієї дороги.

Слава Україні!

Подпишись на наш Telegram. Присылаем лишь "горящие" новости!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на OBOZREVATEL.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Отправить комментарий
Показать комментарии
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Комментарии на сайте не модерированы

Наши блоги