УкрРус

Чому Ложкін йде з посади тільки зараз

15.5т

Борис Ложкін вже давно хотів піти у відставку (ще з осені 2015 року), тому його рішення є виваженим і аж ніяк не емоційним. Справа у тому, що президент Петро Порошенко не давав на це згоди, адже не міг знайти йому адекватної альтернативи.

Що б там не говорили, але Ложкін якісно забезпечував зовнішню кампанію президента України для бізнесових структур та інвесторів і водночас у його роботі не було місця інтригам. До речі, це мабуть, один з небагатьох голів адміністрації президента, якому була присутня така унікальна якість (не втручатися у політичну ситуацію, маю на увазі). Аналізуючи його роботу, нині дуже важко назвати людей, які б мали з ним конфлікти.

Разом із тим, вже є інформація, що посаду голови адміністрації займе Ігор Райнін. Втім, думаю, він ще не готовий до цього посту, позаяк є маловідомим серед бізнесу та політикуму. Тому цілком можливо, що контакти такого рівня буде продовжувати вести Ложкін спільно з Порошенком. Недарма ж він (Борис Ложкін. – Ред.) переходить в інвестиційну раду. Гадаю, що він і нині займатиметься зв'язками з закордонними та українськими структурами, адже Райнін цих контактів ще не має, у нього в цьому плані не так багато досвіду як у його попередника.

Цілком ймовірно, що структура адміністрації президента після цієї відставки дещо зміниться. У відставку може піде Олексій Філатов чи Дмитро Шимків.

Підсумовуючи зауважу, що з відставкою Ложкіна Порошенко буде змушений частково сам стати менеджером АП, позаяк якісні результати після передачі влади можна спостерігати тільки після декількох місяців роботи. Але ж протягом цього часу роль менеджера хтось виконувати повинен.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги