Чому Ложкін йде з посади тільки зараз

14.5т

Борис Ложкін вже давно хотів піти у відставку (ще з осені 2015 року), тому його рішення є виваженим і аж ніяк не емоційним. Справа у тому, що президент Петро Порошенко не давав на це згоди, адже не міг знайти йому адекватної альтернативи.

Що б там не говорили, але Ложкін якісно забезпечував зовнішню кампанію президента України для бізнесових структур та інвесторів і водночас у його роботі не було місця інтригам. До речі, це мабуть, один з небагатьох голів адміністрації президента, якому була присутня така унікальна якість (не втручатися у політичну ситуацію, маю на увазі). Аналізуючи його роботу, нині дуже важко назвати людей, які б мали з ним конфлікти.

Разом із тим, вже є інформація, що посаду голови адміністрації займе Ігор Райнін. Втім, думаю, він ще не готовий до цього посту, позаяк є маловідомим серед бізнесу та політикуму. Тому цілком можливо, що контакти такого рівня буде продовжувати вести Ложкін спільно з Порошенком. Недарма ж він (Борис Ложкін. – Ред.) переходить в інвестиційну раду. Гадаю, що він і нині займатиметься зв'язками з закордонними та українськими структурами, адже Райнін цих контактів ще не має, у нього в цьому плані не так багато досвіду як у його попередника.

Цілком ймовірно, що структура адміністрації президента після цієї відставки дещо зміниться. У відставку може піде Олексій Філатов чи Дмитро Шимків.

Підсумовуючи зауважу, що з відставкою Ложкіна Порошенко буде змушений частково сам стати менеджером АП, позаяк якісні результати після передачі влади можна спостерігати тільки після декількох місяців роботи. Але ж протягом цього часу роль менеджера хтось виконувати повинен.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости